Jälgi meid

Jalgpall

Endine jalgpallimaailma kalleim inglane Andy Carroll võib Premier League’i naasta

2011. aastal Liverpooli poolt kõige kallimaks Inglismaa jalgpalluriks tehtud Andy Carroll võib peagi uuesti Premier League’is väravaid jahtida.

Eelmised kaks hooaega Newcastle Unitedi särgis veetnud ründaja tegi tänavuseks hooajaks lühiajalise lepingu Championshipi klubiga Reading, mis on lõppemas ja Carrollile on silma peale pannud Burnley.

Burnleyl on vaja uut ründajat pärast seda, kui Chris Wood sel nädalal Newcastle’ile müüdi.

Carroll, kelle peale kulutas Liverpool omal ajal 35 miljonit naela, on Readingut tänavu aidanud seitsmes mängus, lüües esiliiga 21. klubi eest ühe värava.

33-aastase ründaja lõpetas terve eelmise hooaja Newcastle’i särgis ühe väravaga ning ta on alates 2018/19 hooaja algusest kõikide sarjade peale 64 kohtumisega sahistanud ainult kolm korda.

Vaatamata Carrolli vähesele resultatiivsusele sümpatiseerib ta Burnley peatreenerile Sean Dyche’ile nähtavasti oma pika kasvu ja mängustiili poolest.

Premier League’i 18. meeskonna edurivi on hõredaks jäänud ka Ashley Barnesi pikaajalise vigastuse tõttu. Samuti on hetkel Tšehhi ründaja Matej Vydra taastumas koroonaviirusest.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds