Jälgi meid

Jalgpall

Vaevu 14-aastane vutitalent tegi MLS-i klubiga lepingu

14-aastane Axel Kei leidis reedel oma tee rekordite raamatusse, kui temast sai kõigi aegade noorim mängija, kes mõne MLS-i klubiga lepingu sõlminud.

Kei lõi käed Real Salt Lake’iga ja ta lõi üle kuulsa – või kurikuulsa, kuidas kellelegi – Freddy Adu rekordi, mis püsis 18 aastat. Noormees sai oma esimese profilepingu vaid 14 aasta ja 15 päeva vanuselt.

Elevandiluurannikul sündinud, aga Brasiilias üles kasvanud, ründaja oli eelnevalt Reali duubelmeeskonna eest USL-is mängides 13-aastasena teinud ajalugu, kui noorim sportlane, kes mõnes Põhja-Ameerika profiliigas väljakul käinud.

Kei, kes on vaatamata noorele eale koguni 1.85 meetrit pikk, kolis perega Ameerikasse 2017. aastal ja temas nähakse tohutut talenti.

“Möödunud aasta jooksul tõestas Axel end riigi ühe parima ründetalendina,” sõnas ajaloolise lepingu tegemise järel Reali peamänedžer Elliot Fall. “Tema instinktid värava ees tunduvad hoopis palju vanema mängija omad ja see kombineerituna tema eliittasemel atleetlikusega teeb temast mängija, kes võib tulevaste aastate jooksul areneda meie liigas tõeliseks väravamasinaks.”

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds