Jälgi meid

Jalgpall

Dries Mertens võib Lorenzo Insignega Torontos ühineda

Suvel Napoli värvid Toronto FC omade vastu vahetav Lorenzo Insigne võib oma Ameerika seiklust alustada koos pikaajalise tiimikaaslase Dries Mertensiga, kes on samuti Kanada klubi radaril.

Sarnaselt Insignele lõppeb ka belglasel selle hooajaga leping ja väidetavalt ei ole Napoli huvitatud temaga jätkamisest.

Mertens on Napolit esindanud alates 2013. aastast ja ta on 142 väravaga klubi kõigi aegade resultatiivseim mängija. Mais saab ta aga 35-aastaseks ja meeskond soovib ilmselgelt nooremate mängijatega jätkata.

MLS-i asju hästi teadev ajakirjanik Michael Singh on teatanud, et Toronto ja Mertens pidasid omavahel kõnelusi juba mitu kuud tagasi ning need pidavat nüüd jätkuma.

2017. aastal MLS-i karika võitnud Toronto loodab suurte sammudega end tippkonkurentsi tagasi viia. Lõppenud hooajal teenis meeskond 34-st matšist ainult kuus võitu ja viimase nelja aasta peale jäädi teist korda play-offist eemale.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds