Jälgi meid

Jalgpall

Barcelona on juba valmis Memphis Depayst loobuma

Suvel Barcelonaga liitunud Memphis Depay võib juba õige pea klubist lahkuda. Hollandlast seostatakse üleminekuga Juventuse ridadesse.

Memphis on Hispaanias teinud täiesti viisaka debüüthooaja, lüües 16 La Liga matšiga kaheksa väravat, aga meeskond on tänaseks treenerivahetuse läbi teinud ja tundub, et 27-aastane ründaja ei ole Xavi plaanides.

Itaalia jalgpalliajakirjaniku Gianluca Di Marzio andmetel on Barcelona valmis Memphise laenulepinguga Juventusele loovutama.

Võimalik, et klubid vahetavad ründajaid, kuna väidetavalt on Alvaro Moratal isiklik kokkulepe Barcaga juba olemas.

Juventusel on arvatavasti ründejõu hankimisega ka kiire hakanud, kuna nädalavahetusel sai 4:3 võidus AS Roma üle tõsise põlvevigastuse Federico Chiesa.

Memphis tegi suvel Barcelonaga haruldaselt lühikese lepingu, sidudes end klubiga ainult kaheks aastaks ja väidetavalt oli võimalus töötada Ronald Koemaniga üheks tema põhimotivaatoriks, seega võib arvata, et tal ei oleks endal klubivahetuse vastu samuti midagi.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds