Jälgi meid

Jalgpall

Diego Simeone poeg lööb Serie A-s laineid

Giovanni Simeone aitas nädalavahetusel kübaratrikiga Verona Venezia vastu 3:1 võiduni ja tõusis sellega Euroopa tippliigade tänavuse hooaja resultatiivseimaks argentiinlaseks.

Atletico Madridi peatreeneri Diego Simeone poeg sai kirja oma hooaja teise kübaratriki ja ta on nüüd Serie A-s tänavu 25 mänguga kokku löönud 15 väravat.

Robert Lewandowski on teine ainus mängija Euroopa viies tippliigas, kes sel hooajal mitme kübaratrikiga hakkama saanud.

Itaalia meistrivõistlustel on Simeonest rohkem väravaid teinud ainult Dušan Vlahovic (20) ja Ciro Immobile (19) ning seda vaatamata tõsiasjale, et Verona ründeäss oli enne pühapäevast purtsatust kaheksa mängu järjest tabamuseta olnud.

Nädalavahetuse väravad tähendavad ühtlasi seda, et Simeone on teinud oma uue karjääri rekordi. 26-aastase mängumehe eelnevaks tippmargiks oli hooajal 2017/18 Fiorentina särgis löödud 14 väravat.

Simeone väravate toel on uue peatreeneri Igor Tudori käe all suure arengu teinud Verona hoidmas end väga kõrges konkurentsis. Venezia alistamisega jõuti 40 punkti peale ja eurokohad on klubi jaoks ainult nelja silma kaugusel.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds