Sergio Ramos võib taas klubi vahetada

Pärast pikka Real Madridis veedetud perioodi käimasolevaks hooajaks PSG-sse siirdunud Sergio Ramos võib sel suvel juba uuesti klubi vahetada. Kaitselegendi seostatakse Ameerikasse siirdumisega.

Prantsuse väljaanne Foot Mercato väidab oma allikatele tuginedes, et sel kuul 36-aastaseks saava hispaanlase on valmis endale palkama Los Angeles Galaxy.

Ramose üleminek Pariisi on olnud täielik ebaõnnestumine nii tema enda kui klubi jaoks. Ülikogenud keskkaitsja on sisuliselt terve hooaja säärevigastusega vahele jätnud ja PSG eest väljakul käinud ainult viies kohtumises.

Maailmameistri ja kahekordse Euroopa meistri nimele on kogunenud neli liigamängu ja üks karikamatš. Ta on vaid kahes kohtumises kõik 90 minutit väljakul viibinud ja kokku ta teeninud väga tagasihoidlikud 283 mänguminutit.

Leping PSG-ga kehtib Ramosel veel järgmise hooaja lõpuni.

Galaxy on saanud tuntuks klubina, kes agaralt endale Euroopa jalgpallitähti meelitab ja oma uue hooaja satsi on täiustatud Douglas Costaga.

Viiekordne MLS-i karikavõitja tegi nädalavahetusel hooajale väga eduka alguse, kui endise Manchester Unitedi ründaja Javier Hernandezi väravast alistati tiitlikaitsja New York City FC 1:0.