Jälgi meid

Jalgpall

Päästemissioonile tulnud peatreener on romantika pealinnas pannud jalgpallisõbrad unistama millestki suurest

Septembris Verona peatreeneriks tõusnud Igor Tudor on meeskonnaga teinud sedavõrd head tööd, et hooaega masendavalt alustanud meeskond on juba kerkinud eurokohtade konkurentsi.

Verona alustas oma Serie B-st tulemise järgset kolmandat hooaega kolme järjestikuse kaotusega, kuid horvaadi käe all on vaid üks lüüasaamine juurde tulnud ning meeskond on tabeli lõpust tõusnud 9. kohale.

13. vooru kohtumises sai Verona koduplatsil lisaminutite väravast 2:1 jagu Empolist ja see tähendab, et viimase seitsme vooru peale on meeskonna 14 punktist rohkem teeninud vaid Serie A esikohta jagav AC Milan (16).

Tudor on kümne matsiga Veronale toonud viis võitu ja neli viiki. Ainus kaotus tema juhtimisel oli 16. oktoobril napp 2:3 lüüasaamine Milanilt võõrsilmängus, kus Romeo ja Julia kodulinna esindus 2:0 edu ära andis ning lõpuks penaltist ja omaväravast kaotuse sai.

Endine keskkaitsja on sepistanud teiste seas võidud mõlema Rooma satsi ja oma endise klubi Juventuse üle.

Tudor tuli mängijana Juvega kaks korda Itaalia meistriks ning ta oli eelmisel hooajal klubis ametis abitreenerina. 1998. aasta MM-pronks on varasemalt peatreenerina töötanud ka Udinese, Saloniki PAOK-i, Türgi klubide Karabükspori ja Galatasaray juures ning kodumaal Spliti Hajdukis.

“Vaatame mäng-mängu järel,” ütles Tudor meeskonna seisu kohta pärast Empoli alistamist. “Kutid on väga hästi esinemas, aga ma ei taha midagi sensatsioonilist välja öelda.”

“Meie eesmärgiks on liigasse püsimajäämine ja laupäeval ootab meid järjekordne lahing.”

Verona sõidab nädalavahetusel külla Sampdoriale, olles vaid kahe punkti kaugusel esikuuikust. Meistrite liiga kohad on kuue silma kaugusel, samas kui relegatsioonitsooni ees on juba kümnepunktiline edu.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds