Jälgi meid

Jalgpall

Cristiano Ronaldo ei kavatse Manchester Unitedist lahkuda

Manchester United jääb tänavu viiendat aastat järjest ilma ühegi karikata ja uueks hooajaks Meistrite liigasse jõudmine on ülimalt keeruline, aga väidetavalt ei heiduta see Cristiano Ronaldot, kes plaanib ka järgmiseks hooajaks klubisse jääda.

Hispaania väljaande AS sõnul kavatseb Portugali äss Unitedis püsida vähemalt kuni tema 2023. aasta suveni kehtiva lepingu lõpuni.

Ronaldo olevat veendunud, et klubi suudab suvel Ralf Rangnicki õige peatreeneriga asendada. AS väidab isegi seda, et United on valmis lausa enne selle hooaja lõppu sakslasest loobuma.

Hiljuti kõigi aegade resultatiivseimaks mängijaks tõusnud Ronaldo tegi oma Manchesteri naasmise hooajale superalguse, kui esimeses mängus Newcastle Unitedi vastu kohe kaks väravat lõi, aga tervikuna on see siiski olnud pettumust valmistav. Olles kaks kuud enne hooaja lõppu 18 tabamuse peal, on Ronaldo liikumas viimase 13 aasta halvima väravasaagi suunas.

Isikliku väravate tragöödia kõrval terendab ka katastroof Meistrite liigast eemalejäämise näol. United hoiab küll Premier League’i tabelis viiendat kohta ja Arsenalile kaotatakse ainult ühe punktiga, kuid Londoni klubil on kaks mängu vähem peetud. Lisaks on näiteks selja taga Tottenham Hotspur, kes kahe silmaga Unitedist maas, aga kellel üks mäng varus.

Ronaldo ei ole pärast 2003. aastal Lissaboni Sportingust lahkumist teinud mitte ühtegi hooaega, kus ta pole Meistrite liigas mänginud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds