VIDEO | Tottenhami kübaratrikiga kostitanud Cristiano Ronaldo kerkis kõigi aegade resultatiivseimaks mängijaks

Cristiano Ronaldo kirjutas laupäeval enda nimele järjekordse rekordi, kui temast sai Tottenham Hotspuri vastu löödud kolme väravaga kõigi aegade resultatiivseim meesjalgpallur.

Portugallane vedas oma meeskonna 3:2 võiduni, kui 12. minutil võimsa kauglöögi väravasse saatis, 38. minutil Jadon Sancho tsenderduse realiseeris ja 81. minutil Alex Tellesi nurgalöögi peaga võrku toimetas.

Koos klubi- ja koondisemängudega on Ronaldo nimel nüüd 807 väravat ning ta tõukas troonilt eelmise sajandi keskel tegutsenud Josef Bicani, kes suutis ametlikes mängudes 805 väravat teha.

Tegu on Ronaldo karjääri 59. kübaratrikiga ja temast vanemana on Premier League’is ühes mängus kolme tabamuseni jõudnud vaid Teddy Sheringham.

Uueks Premier League’i rekordiks on aga 14 aastat ja 59 päeva, mis liigas Ronaldo esimese ja värskeima kübaratriki vahele jäi.

Meeskond tervikuna jõudis mängus samuti suure tähiseni, kui esimese satsina saadi Premier League’is 400. koduvõit. Neist 23 on tulnud just Spursi vastu ja mitte ükski teine meeskond ei ole suutnud liigas mõnda vastast nii mitu korda koduplatsil alistada.