Jälgi meid

Jalgpall

Barcelona on Ousmane Dembelega alustanud uusi lepingu läbirääkimisi

Vahepeal Barcelonas põlu alla sattunud ja tulevikuta olnud Ousmane Dembele on viimaste kuudega oma väärtust uuesti tõestanud ning osapooled kavatsevad koostööga siiski jätkata.

24-aastane prantslane sattus jaanuaris Barcelona fännide suure pahameele alla, kui ta keeldus lepingupikendusest, aga samal ei olnud huvitatud ka klubist lahkumisest.

Meeskonna toetajad hakkasid pärast juhtunut Dembeled mängudes vilekooriga saatma, aga nüüd on kõik justkui pea peale pööratud. Pühapäevases 1:0 võidus Sevilla üle tuli ta lõpuhetkedel aplausi saatel vahetuspingile ja nüüd on Barca hakanud astuma samme selleks, et kord 105 miljoni euro eest hangitud mees ka edaspidi veel Kataloonias jätkaks.

ESPN-i andmetel on Barcelona spordidirektoril Mateu Alemanyl sel nädalal kavas kohtumine Dembele agendi Moussa Sissokoga, et arutada uuesti lepingupikendust.

Dembele aastad Camp Noul on olnud täis igasugu õnnetust, aga viimasel ajal on ta hakanud lõpuks toimetama nagu 100 miljonit eurot väärt mängumees, kogudes kuue liigamatšiga enda kontole ühe värava ja kaheksa väravasöötu. Mitte ükski teine mängija pole 2022. aasta sees suurliigades rohkem väravasööte jaganud.

Söödud on Dembelel voolanud viimaste mängudega lausa nii hoogsalt, et kogu hooaja peale on La Ligas tema kümnest väravasöödust rohkem suutnud ainult Karim Benzema (11) ja Barcelona paremäär on käinud platsil kõigest 13 kohtumises.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds