Jälgi meid

Jalgpall

Jalgpalliajakirjanik: Kylian Mbappe teeb PSG-ga uue lepingu

Kui Kylian Mbappe suvine siirdumine Real Madridi on enamvähem surmkindlana tundunud, siis nüüd tulevad signaalid, et ta on ikkagi valmis jätkama karjääri PSG ridades.

Jalgpalliajakirjanik Miquel Blazquez teatas Twitteris, et Mbappe sõlmib oma praeguse koduklubiga uue lepingu ja ametlikult teatatakse sellest järgmisel kuul.

Mbappe tegi nädalavahetusel Lorient’i vastu supermängu ja vihjas selle järel ise samamoodi justkui sellele, et tal võib veel Pariisis tulevikku olla.

“Ma ei ole oma otsust langetanud, pean kaaluma uusi asjaolusid;” tõdes 23-aastane superstaar. “Ma suhtun olukorda rahulikult. Tahan langetada koos oma perekonnaga võimalikult hea otsuse.”

Mbappel on käsil lepingu viimane aasta ja kui pärast tema eelmise suve flirtimist Realiga võis karta, et edaspidi võib tal Pariisis motivatsiooniga probleeme tekkida, siis on läinud hoopis vastupidi. Ta on tegemas müstilist hooaega, olles 38 kohtumise järel juba 28 värava ja 20 väravasöödu peal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds