Jälgi meid

Jalgpall

Phil Jones usub, et suudab endiselt tipptasemel mängida

Manchester Unitedis viimaste aastatega lihtsalt maskotiks jäänud Phil Jones arvab, et on jätkuvalt platsile saamiseks piisavalt hea ja tahab end uuesti näidata.

30-aastane kaitsemängija on viimase kolme hooaja peale platsil käinud vaid kümnes kohtumises ja tal oli vigastuste tõttu vahepeal lausa ligi kaheaastane mängupaus, mis lõppes tal tänavu jaanuari alguses kohtumises Wolverhampton Wanderersi vastu.

“Olen ainult 30-aastane ja mul on palju jalgpalli mängimata jäänud. Loodan taastada osa endisest mänguvormist ja nautida uuesti jalgpalli mängimist,” rääkis Jones The Guardianile antud intervjuus. “Vigastusega väljas olemine oli raske aeg, aga ma ei andnud kunagi alla. Tunnen, et olen endiselt piisavalt hea mängimiseks ja mul on veel palju pakkuda. Olen seega lootusrikas, valmis uuesti mängima.”

Jones sai pärast oma jaanuari comebacki väljakule ka ühes karikamängus Middlesbrough vastu, aga nüüd pole ta jälle kaks kuud ühtegi mänguminutit teeninud. Näib väga ebatõenäoline, et tal Manchesteris tulevikku on, ehkki Jonesil kehtib leping Unitediga veel järgmise hooaja lõpuni.

Endine Inglismaa koondislane liitus Punaste Kuraditega 2011. aasta suvel ja ta tegi oma esimese nelja hooaja jooksul kaasa 128 matšis, aidates klubi ka korra Premier League’i võitjaks, aga sealt edasi on tema nimele ainult 98 kohtumist juurde tulnud.

Jonesi seostati talvel laenulepinguga Bordeaux’sse siirdumisega, kuid üleminek Prantsusmaa meistriliiga punase laterna ridadesse jäi viimasel hetkel ootamatult katki.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds