Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Rohkelt võimalusi raisanud Barcelona pääses lõpuks Sevilla vastu võiduga tänu oma supertalendi osavusele

Barcelona pani La Liga 30. vooru mängus Sevilla vastu hirmsa turmtule püsti, aga lõpuks saadi ainult 1:0 võit. Selle eest hoolitses Pedri.

Barca sai kirja 19 pealelööki ja Yassine Bounou pidi korduvalt hiilgavate tõrjetega külalised päästma, aga 72. minutil polnud ka temal enam midagi teha.

Eelmisel hooajal rekordilist koormust kandnud Pedri mängis karistusala joone juures osavate petetega mitu vastast olukorrast välja ja saatis palli Bounou jaoks püüdmatult tema parema posti kõrvale.

19-aastane supertalent sai statistikasse oma karjääri esimese väljaspool karistusala löödud värava ja temalt on nüüd viimase seitsme liigamatšiga tulnud kaks tabamust, kui enne suutis ta sama palju 34 kohtumisega.

Barcelona sai liiga oma kuuenda järjestikuse võidu ja meeskond ronis teisele tabelireale, mis pikalt Sevillale kuulus. Julen Lopetegui meeskond on nüüd ise taandunud lausa neljandaks, ehkki nii Barca kui Atletico Madridiga ollakse võrdse arvu punktide peal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds