Jälgi meid

Jalgpall

Cristiano Ronaldo: Ralf Rangnick vajab Manchesteris muudatuste tegemiseks aega

Ralf Rangnicki aeg Manchester Unitedi juures on saanud üsna tagasihoidliku alguse, aga vähemalt on tal üks suur toetaja. Cristiano Ronaldo palub sakslasele aega anda.

Detsembri alguses palgatud Rangnick on Unitedit seni tüürinud seitsmes kohtumises, saades neist kirja neli võitu, kaks viiki ja ühe kaotuse. Esmaspäeval tuli Aston Villa vastu tema aja kolmas nullimäng, aga samal ajal on meeskond ise ainult kaheksa väravat löönud.

“Alates tema saabumisest viis nädalat tagasi on ta mitmeid asju muutnud, aga ta vajab aega, et viia oma ideed mängijateni,” rääkis Ronaldo Sky Sportsile antud intervjuus.

“See võtab aega, aga usun, et ta saab ametis hästi hakkama. Me teame, et me ei mängi hetkel parimat jalgpalli, aga meil on veel palju mänge ees, kus end parandada.”

“Pärast tema saabumist oleme osades valdkondades olnud paremad, aga tal on aega vaja. Ei ole kerge muuta mängijate mentaliteeti ja mänguharjumusi, mängukultuuri, süsteemi ja kõike sellist. Minu arvates on ta head tööd tegemas.”

Ronaldo ise on Rangnicki ajal viies matšis panustanud kahe värava ja ühe väravasööduga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds