Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC ralli Mehhiko ennustusvihjed

WRC ehk autoralli maailmameistrivõistlused jõuavad oma teekonnal hooaja kolmanda etapini. Sedapuhku sõidetakse Mehhikos rallikalendri esimene kruusaralli.

Mehhiko ralli on kõikidele pilootidele ning eelkõige masinatele tõsine katsumus. Autod kaotavad sellised kuumuses sõites ligi 20% oma võimsusest. Ralliässad peavad istuma masinates, milles kerkib temperatuur ligi 50 kraadini. See kõik paneb proovile autode jahutussüsteemid ja sõitjate vaimse tugevuse. Katkestajaid võiks oodata üle keskmise.

Nagu ikka kruusarallidel, siis eelis on tagantpoolt startijatel, kes saavad sõita puhtamal teel. Ott tänak on hetkel MM-sarja üldliider ja stardib esimesena.


WRC ralli Mehhiko etapp.
Neljapäev-pühapäev, 7-10 Märts, 2019
Algab: 04:00
Ülekanne: Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Dani Sordo TOP 3 koht 2.3@ Coolbet
Thierry Neuville võidab Ott Tänakut 1.91 @ Coolbet
S.Ogier ei võida rallit 1.6 @ Coolbet
PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Viimase Mehhiko ralli võitis Sebastien Ogier. Kokku on ta selle võitnud neljal korral.
  • Ott Tänaku parim tulemus Mehhiko rallilt on neljas koht.
  • Ligi pooled Mehhiko Rallid on võitnud Citröeni sõitja(viieteistkümnest seitse).

Alles kalendri kolmandal, Mehhiko etapil, saame tõelise pildi ette, et kui hea masina üks või teine tehasetiim selleks aastaks valmis saanud on. Monte Carlos lugesid eelkõige sõitjate oskused ning autode võimekust täielikult kasutada ei saanud. Rootsi ralli on teatavasti ainuke talveralli ja spetsiaalselt talvisteks oludeks tehti autodele teste märgatavalt vähem kui nüüd hakkavaks kruusaralliks. Me usume, et parimad masinad on kruusal kasutada Citröenil ja rohkelt autoarendusele raha kulutanud Hyundail, kes võiksidki Mehhiko etappi domineerida.

Vajad abi WRC-le panustamiseks? Siis loe meie täielikku juhendit siit!

Esimeseks valikuks olekski, et Hyundai sõitja Dani Sordo jõuab esikolmikusse. Esiteks ei ole sellel mehel peal erilisi pingeid. Ta aitab meeskonda kindlatel etappidel kolmanda sõitjana ning üldkokkuvõttes kõrgetele kohtadele ei pretendeeri. Teiseks on tal suurepärane stardikoht, mis mängib Mehhiko rollil väga suurt rolli. Eelmisel aastal suutis Sordo taolistes tingimustes sõita lõpuks välja teise koha ja ei ole ühtegi põhjust, miks ta ei võiks ka seekord sõita kõrgele kohale.

Teisena võtame valiku, et Thierry Neuville võidab Ott Tänakut. Mehed stardivad esimesel päeval küll sarnastes teeoludes, kuid belglasel on siiski väikene eelis. Samuti on Hyundai siiamaani jätnud kruusarallidel kindlalt usaldusväärsema mulje. Neuville võitis eelmisel aastal kaks kruusarallit, korra tuli teiseks ning flirtis pidevalt poodiumikohtadega. Ott Tänakut vedas eelmisel hooajal auto alt lausa neljal kruusaetapil. Türgi etapi võit andis küll märku edusammudest, kuid eelistaksime ikkagi Hyundaid.

Viimasena soovitaks valikut, et Sebastien Ogier ei võida rallit. Jah, ta on küll peamine favoriit esikohale, kuid autosport on uskumatult etteaimamatu ning olukorrad võivad muutuda sekunditega. Ogier sõidab sel hooajal enda jaoks uue autoga ning ta on küll kiire, kuid mitte nii kiire kui eelnevatel hooaegadel. Kui hooaegu tagasi Volkswageniga sõites domineeris prantslane WRC-d täielikult ning kogus hooajaga 8-9 etapivõitu, siis viimastel aastatel on asi muutunud ning eduvõtmeks on hoopis stabiilne sõit kõrgetel kohtadel.

Eelmisel hooajal kogus Ogier näiteks 13st etapist neli võitu. Usume, et ka seekord teeb Sebastien Ogier tugeva sõidu, kuid võidab mõni teine sõitja.

Meie valikud:

  • Dani Sordo TOP 3 (2.3 @ Coolbet)
  • Thierry Neuville võidab Ott Tänakut (1.91 @ Coolbet)
  • S.Ogier ei võida rallit (1.6 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds