Jälgi meid

Ennustusvihjed

Paris Saint-Germain vs Manchester United ennustusvihjed

Meistrite Liiga kaheksandikfinaali antud paari teine vaatus. Esimese võitis Old Traffordil Prantsusmaa klubi PSG 2:0. Manchester United on raskes seisus – et kohtumine viia lisaajale tuleb hoida enda värav puutumatune ja vastastele lüüa vähemalt kaks. Juhul, kui PSG lööb värava, on Manul edasipääsuks vaja juba kolme väravat.

Kodumeeskonna poolelt jääb endiselt eemale Neymar. Teine staar Cavani on piisavalt terve, et vajadusel platsile joosta, kuid tõenäoliselt jääb uruguailane pingile. Manchesteri koosseisuga on oluliselt rohkem probleeme. Pogba jätab kohtumise vahele punase kaardi tõttu. Matic, Lingard, Sanchez, Herrera, Martial  ja Mata on kõik tõsisemalt või vähem tõsisemalt hädas vigastustega.


PSG vs. Man.United
Kolmapäev, 6. märts 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TV6

Ennustusvihjed
Üle 3.5 värava 2.54 @ Coolbet
Manu võit AH+1 värav 2.01 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimases kümnes PSG kodukohtumises Meistrite Liigas on nähtud vähemalt kolme väravat.
  • Manchestser United on võõrsil võitnud järjest kaheksa kohtumist.
  • Võistkonnad on kohtunud omavahel vaid kaks korda ning mõlemal korral on PSG võitnud 2:0 võidu.

Fakt on see, et Manchester United tuleb peale ebaõnnestunud kodukohtumist erilise tõestamisvajadusega prantslastele kohta kätte näitama. Selle õnnestumiseks on vaja neil PSG-d kuidagi taktikaliselt üllatada. Esimeses kohtumises seda ei suudetud. Eeldatavasti on Solskjaer piisavalt julge treener, et tuleb kohtumisele väga agressiivselt ja riskeerides, mis muudab mängu just selliseks nagu enamus jalgpallifänne loodab – ründavaks, lahtiseks ja väravaterohkeks.

Sellise mänguga suutis PSG koduväljakul Meistrite Liiga alagrupifaasis edu saavutada Napoli, kes lasi äärtel väga aktiivselt kõrgele tõusta ning nii suudeti rünnakupoolel valmistada vastasele paksu pahandust. Oldi ka võidus kinni, kuid lõpuminutitel päästis PSG-le viigi Di Maria. Arvatavasti ongi selline mängustiil ainuke, millega Manul oleks PSG vastu mingisugunegi võimalus. Sel juhul tuleb kindlasti loota ka õnnele.

Manul võib taktikaliselt olla ideaalne plaan, kuid tuleb tõdeda, et nende koosseisuga võita PSG-d vähemalt kaheväravalise paremusega, kuulub pigem ulmevaldkonda. Seda näitab ka statistika – vaid üks meeskond on sel aastatuhandel suutnud PSG-d nende koduväljakul Meistrite Liigas võita vähemalt kahe väravaga. Selleks oli Barcelona.

Kindlasti ei näidanud esimene omavaheline kohtumine Manchester Unitedi tegelikku taset ning tõenäoliselt tehakse korduskohtumises parem etteaste, kuid võiduks sellest ei piisa. Reaalseimaks tulemuseks võiks olla kodumeeskonna 3:2 võit või 2:2 viik. Ehk üsna väravaterohke kohtumine ning neid võiks oodata mõlemalt poolt.

Meie valikud:

  • Üle 3.5 värava  (2.54 @ Coolbet)
  • Manu võit AH+1 värav (2.01 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds