Jälgi meid

Ennustusvihjed

Euroopa Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kombovihjetega oleme hetkel kenasti plussis ja teeme kõik, et see ka nii edaspidi jätkuks. Seekord keskendume Euroopa Liiga mängudele. Loe edasi ning leiad ühe 12.00  koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 240€.

*Teatavasti selguvad Euroopa Liiga top 8 klubid paaride kahemängulistes kokkuvõtetes. Antud kirjutises on tegemist kõikide omavaheliste esimeste kohtumistega.


Rennes vs. Arsenal (19:55)

Hetkeseisuga võib juhtuda, et Euroopa Liiga võitmine on ainus võimalus Arsenalile järgmine aasta Meistrite Liigas mängimiseks. Seda enam vajab Inglise klubi võõrsil korralikku esitust. Eelmises ringis Valgevenes see Arsenalil ei õnnestunud, kui võõrsil mäng kaotati 0:1 BATE-le. Rennese jõudis kuueteist parima klubi hulka kokkuvõttes 6:4 võiduga üle Real Betisi.

Rennes on koduväljakul püsinud võitmatuna kaksteist kohtumist järjest ja lausa seitsmes neist on suudetud vastane hoida nulli peal. Samuti on enne neljapäeva puhatud üle nädala ning mänguks valmistutud.

Arsenal seevastu omab katartoofilist võõrsil mängude statistikat. Kümnest mängust on võidetud vaid kaks. Ning nagu eelmises ringis nägime, siis võõrsil kohtumises ei suudetud isegi Valgevene klubile väravat lüüa. Lisaks on Inglise klubil puhkepäevi oluliselt vähem ning juba pühapäeval ees tähtis kohtumine koduliigas Manchester Unitedi vastu.

Usume, et Prantsuse klubi paneb kodus 100% välja ning suudab Arsenali vastu vähemalt viigi välja mängida.

Meie valik: Viik või Rennese võit (1.82 @ Coolbet)


Peterburi Zenit vs. Villareal (19:55)

Peterburi Zenit on klubi, mis on käesoleval hooajal Euroopa Liigas edu saavutanud vaid koduväljakul. Alagrupifaasis võideti kõik kodukohtumised, kuid ei võidetud mitte ühtegi mängu võõral väljakul. 1/16-finaalis sama moodi kaotati esimene kohtumine Fenerbahcele võõral väljakul 0:1, kuid kodukohtumises võeti kindel 3:1 võit.

Ning see ei ole nende puhul vaid selle hooaja fenomen. Eelmisel hooajal Euroopa Liiga kolmanda eelringi esimese kohtumise võõral väljakul kaotas Zenit Minski Dinamole 0:4, kuid korduskohtumises koduväljakul tehti üks jalgpalliajaloo vägevamaid tagasitulekuid, kui lisaajale läinud kohtumine võideti lõpuks 8:1.

Villareal peab hoopis tähtsamat heitlust koduliigas, kus võideldakse kõrgliigasse püsimajäämise nimel. Juba nädalalõpus on neil tulemas väga tähtis kohtumine Levante vastu. Seetõttu arvamegi, et kodumeeskond, kes pole pidanud ette võtma pikka reisi miinuskraadidega tervitavasse Venemaale, suudab taaskord näidata oma võimekust koduväljakul ja võtab vähemalt paari esimeses omavahelises kohtumises võidu.

Meie valik: Peterburi Zeniti võit (2.1 @ Coolbet)


Chelsea vs. Kiievi Dinamo (22:00)

Meedia väidab, et Chelsea peatreeneri naha saab päästa veel ainult Euroopa Liiga võit. Antud ringist edasipääs suuremat sorti raskusi pakkuda ei tohiks. Kiievi klubi on siiski tasemelt märgatavalt nõrgem klubi ning Inglismaal pole kohalikku klubi suudetud mitte kunagi võita.

Kuna Chelsea võidukoefitsendis ei ole vähimatki väärtust, siis võtame valiku, et kohtumises näeme vähemalt kolme väravat. Kindlasti tahab Chelsea juba avakohtumises kõik ära otsustada ning selleks tuleb lüüa vähemalt kolm väravat. Samas on Kiievi Dinamo ka väga südikas meeskond ning me sume ka nende auväravasse.

Ukraina klubi on sel hooajal kaheksas peetud Euroopa Liiga kohtumises vaid korra jäänud nulli peale. Chelsea seevastu on enamikes löönud vähemalt kaks.

Meie valik:Üle 2.5 värava (1.77 @ Coolbet)


Napoli vs. Salzburg (22:00)

Tugev Napoli, kes veel eelmise aastanumbri sees madistas PSG ja Liverpooliga edasipääsu nimel Meistrite Liigas jätkab oma teekonda aste madalamal Salzburgi vastu. Eelmises ringis võeti staatusele kohaselt kindlad 3:1 ja 2:0 võidud Zürichi klubi üle. Salzburg samal ajal näitas võimu Club Brugge üle kui kodukohtumise 4:0 võiduga jõuti paarist edasi.

Salzburg ei ole pikka aega saanud nii tugeva klubiga, kui on seda Napoli, kohtuda. See on suureks ohumärgiks ja võib kujuneda Austria klubi jaoks üsna negatiivseks õhtuks. Napoli, kes mängib igapäevaselt Juventuste ja Interitega on klassi poolest mäekõrguselt parem meeskond. Eriti koduväljakul. Sel hooajal on suudetud koduväljakul 60% kohtumistes hoida oma värav puutumatuna.

Nii võtamegi viimasena kombosse valiku Napoli võidu händikäpiga -1. See tähendab, et kui Napoli võidab vähemalt kahe väravaga on antud valik võitev ja kui Napoli võidab vaid ühe väravaga, siis see valik lihtsalt tühistatakse kombost. Kui kohtumine jääb viiki või Salzburg võidab, siis on panus kaotanud.

Meie valik: Napoli võit AH-1 ( 1.78 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsent kokku: 12.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 240€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds