Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Korsika ralli ennustusvihjed

WRC karusell on jõudnud esimese sajaprotsendilise asfalti etapini, mis sõidetakse Prantsusmaal, Korsika saarel. Väga tehniline, kurviline ning aeglane etapp nõuab ekstra head koostööd rallisõitja ja kaardilugeja vahel. Rajale asutakse WRC üldtabeli järjestuses ehk Ott Tänak stardib Sebastien Ogieri ees esimesena. Sellel rallil peaks ees startimine olema pigem väikeseks eeliseks ehk sõita saab puhtamal rajal, kuhu ei ole autod veel kurve läbides tee äärest muud sodi toonud.


WRC ralli Korsika etapp.
Reede-pühapäev, 29-31 Märts, 2019
Esimene katse algab: 09:29
Ülekanne: Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Ott Tänaku võit 3.5 @ Coolbet
T.Neuville võidab K.Meeke´i 2.01@ Coolbet
D.Sordo võidab J.M Latvalat 2.11 @ Coolbet
PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Viimase Korsika ralli võitis Sebastien Ogier. Kokku on ta selle võitnud kahel korral.
  • Ott Tänaku parim tulemus Korsika rallilt on teine koht.
  • Viimase kümne aasta jooksul ei ole keegi Korsika rallit kahel järjestikusel aastal suutnud võita.

Favoriitideks võiks pidada juba tuttavat kolmikut Tänak-Ogier-Neuville. Kaarte võivad segada Kris Meeke, Sebastien Loeb ja asfalti spetsialist Dani Sordo.

Rääkides Ott Tänakust, siis Toyota näitas juba eelmisel hooajal, et asfaltil näidatakse väga head kiirust. Lisaks võiks see ralli olenemata läinud aastate mitte just kõige parematest kohtadest Otile sobida. Tema kurvide läbimise tehnika erineb teistest üsna tugevalt ehk ta pidurdab kurvi natukene hiljem ja läbib neid suurema kiirusega. Tehnilisel Korsika rallil võib selline stiil hoopis karuteene teha, kuid Tänak on viimaste aastatega saanud küpsemaks sõitjaks ja ei tee enam nii palju lihtvigu kui aastaid tagasi. Usume, et ta suudab kõikide eestlaste rõõmuks ralli võita!

Vajad abi WRC-le panustamiseks? Siis loe meie täielikku juhendit siit!

Teise valikuna tundub väga jumekas pakkumine, et Thierry Neuville võidab Korsika ralli kokkuvõttes Kris Meeke´i. Keegi ei kahtle Meeke´i kiiruses, kuid teada on ka tema oskus võimalikult palju teelt välja sõita. Ning seekordse etapi keerukust arvestades, eelistaks sellest paaris kindlamalt sõitvat Neuville´i, kellele pakutakse ka kõrgemat koefitsienti.

Viimasena hakkab silma Dani Sordo koefitsient Jari-Matti Latvala vastu. See on üllatavalt kõrge. Seda põhjusel, et Sordot peetakse väga heaks asfaltil sõitjaks ning seetõttu stardib Korsikal Hyundai roolis just tema, mitte Mikkelsen. Latvala on samas viimasel ajal tehniliste etappidega tõsiselt hädas ning ka selle aasta tulemused on suured pettumused.

Meie valikud:

  • Ott Tänaku võit (3.5 @ Coolbet)
  • T.Neuville võidab K.Meeke´i (2.01 @ Coolbet)
  • D.Sordo võidab J.M.Latvalat (2.11 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 70€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds