Jälgi meid

Ennustusvihjed

Euroliiga kombovihje

Foto: Rodolfo Molina/EB via Getty Images

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Aeg keskenduda Euroopa parimale korvpallile. Kahte kohtumist kannavad üle TVPlay Sports kanalid. Loe edasi ning leiad ühe 13.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 260€.


Panathinaikos vs. Real Madrid (21:00)

Omavahel kohtuvad tabeli seitsmes ja kolmas meeskond. Panathinaikosel on käsil suurepärane seeria, nad on kõikide liigade peale kokku võitnud järjest kolmteist mängu ning euroliigas on võiduseeria hetkel viiemänguline. Real Madrid on kaotanud viimased kaks mängu. Need on teenitud tugevatelt koduriigi konkurentidelt Barcelonalt ja Baskonialt.

Real Madrid enam tõenäoliselt tabelis kaks vooru enne põhihooaja lõppu kuhugile tõuse ega lange. Panathinaikosel on aga võitu väga vaja, et soodsat positsiooni play-offiks kindlustada. Tõenäoliselt on Kreeka klubi rohkem motiveeritud siit mängust võitu võtma. Esiteks tahetakse tabeliseisu parandada, teiseks tahetakse kodupubliku ees teha kena mäng ja kolmandaks soovitakse oma võimast võitude seeriat pikendada.

Esimesena lisaks kombosse, et Panathinaikos suudab marulise kodupubliku toel Real Madridi alistada vähemalt nelja punktiga.

Meie valik: Panathinaikos AH-3.5 (1.92 @ Coolbet)


Tel Avivi Maccabi vs. Gran Canaria (21:05)

Maccabi hellitab samuti veel väikeseid play-offi lootusi ja selleks tuleb Gran Canariat kindlasti võita. Gran Canaria Euroliiga hooaeg on suur pettumus, kuid peale hiljutist peatreeneri vahetust on hakatud palju kvaliteetsemat korvpalli mängima.

Hispaania meeskond on väga motiveeritud ja hoolimata tabeliseisust minnakse igale meeskonnale lahingut andma. Kõik mehed tahavad uuele peatreenerile ennast tõestada, et just nemad on kõige õigemad mehed suurte mänguminutite peale. Selline motiveeritus tõi hiljuti supertulemuse Olympiakose vastu, kes alistati lausa 23 punktiga.

Usume, et taaskord suudab kanaarisaarte meeskond pakkuda vastastele korralikku vastupanu ja kui kaotataksegi mäng, siis jäävad kaotusnumbrid üsna minimaalseks.

Meie valik: Gran Canaria AH+11.5 (1.92 @ Coolbet)


Milano Olimpia vs. Fenerbahce (21:45)

Meeskonnad tulevad mängule väga erineva motiveeritusega. Milano klubi vajab kindlasti võitu, et play-offi võimalusi säilitada. Fenerbahce on aga kindel tabeliliider ning sellele kohtumisele tullakse ilma mitmete põhimängijateta. Eemale jäävad nii Jan Vesely, Kostas Sloukas, Joffrey Lauvergne, Tyler Ennis kui võimalik et ka Marko Guduric.

See tähendab seda, et Itaalia klubi käes on kõik trumbid. Nad on koduväljakul ka täiskoosseisus Fenerbahce vastu teinud väga südikaid partiisid. Hõredate ridadega Fenerbahce peaks olema vägagi jõukohane vastane. Pigem on kõik peale võidu suur pettumus.

Euroliiga on piisavalt ühtlane liiga, et kui tippmeeskonnast ära võtta viisiku jagu põhitegijaid, siis keskmise tasemega klubi suudab nad alistada. Me usume, et Milano täidab kõikide ootusi ja võtab koduväljakul väga tähtsa võidu mitte niivõrd motiveeritud vastase üle.

Meie valik: Milano AH-2.5 (1.87 @ Coolbet)


Barcelona vs. Buducnost (22:00)

Tõenäoliselt on tegemist Euroliiga mängude õhtu kõige ühepoolsema mänguga. Hooaja teises pooles suurepärasesse vormi tõusnud Barcelona võtab kodus vastu tabeli eelviimase meeskonna, mis on kaotanud võõral väljakul kõik Euroliiga kohtumised.

Arvestades, et kui pingevaba kohtumist on oodata, siis lisaksime viimasena kombosse ühe punktisumma panuse. Kihlveokontorid on asetanud liini 156 punkti peale. Julgeme arvata, et siin mängus visatakse sellest üle. Tõenäoliselt on Barcelona suurim eesmärk mäng läbida võimalikult energiat säästvalt ja vigastusi vältivalt. Hirmsat kaitset mängima ei hakata.

Buducnost on selline meeskond, et nad võivad küll enamus mängud kaotada, kuid skoori suudavad nad teha siiski soliidselt. Meeskonnas on mitmeid individuaalselt osavaid leegionäre, kes meeskonda rünnakul veavad. Viimaseski Euroliiga kohtumises visati tugevale Anadolu Efesile üle 80 punkti.

Meie valik: Kokku üle 156.5 punkti (1.91  @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 13.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 260€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds