Jälgi meid

Ennustusvihjed

NBA kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Ööl vastu laupäeva mängitakse ookeani taga kuus matši. Meie keskendume nendest kolmele. Loe edasi ning leiad ühe 7.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 150€.


Boston Celtics vs. Indiana Pacers

Otsa teevad lahti kaks meeskonda, kes heitlevad ida-konverentsi neljanda ehk play-offis koduväljakueelise andva koha eest. Kumbki meeskond ei ole viimasel ajal kõige paremas löögihoos. Boston on võitnud viimasest viiest kohtumisest vaid ühe ja Pacers on võõral väljakul kaotanud üheksa kohtumist järjest.

Pacersi kaotused võõral väljakul on olnud väga võitluslikud. Kui välja arvata natukene suuremad kaotused liiga liidritele, siis ülejäänud mängudes on alati olnud ka endal võidu võimalus. Pacers on meeskond, mis läheb igat mängu võitma ja enda suurepärase kaitsega suudab enamikes kohtumistes vähemalt lõpuminutiteni mängus püsida.

Bostoni hooaeg on sujunud üle kivide ja kändude ning hetkelgi on meeskonna kohal nii mõnigi küsimärk. Siiamaani on esinetud alla oma võimete. Usume, et Pacers suudab Bostoniga mängida kui võrdne võrdsega.

Meie valik: Indiana Pacers Ah+6.5 (1.92@ Coolbet)


Utah Jazz vs. Washington Wizards

Kui Utah Jazz oli hooaja keskel veel play-offi kohalt väljas, siis tänu kergele mängude graafikule ja mängupildi paranemisele on tõustud juba lääne-konverentsis viiendaks. Tõenäoliselt selle kohaga ka lõpetatakse ja sel juhul minnakse esimeses play-off ringis kokku Portlandi meeskonnaga, kes oleks väga sobilik vastane.

See kõik aga tähendab, et sellised meeskonnad nagu Washington Wizards tuleb kotti panna. Ning sellega ei tohiks probleeme tekkida.

Utah Jazz on viimasest kahekümnest kodumängust võitnud lausa 16. Piltlikult öeldes Mitchell teeb skoori, Ingles annab söötu ja nõelab kolmestega, Gobert paneb blokke ja pealt. Ülejäänud meeskond rabab võimalikult palju kaitses ja toetab rünnakul. Siiamaani on selline rollide jaotus töötanud suurepäraselt.

Just kaitses on Utah Jazz eriti muljetavaldav ning eeldatavalt jääb Wizardsi punktiskoor kõvasti alla hooaja keskmise.

Meie valik: Washington Wizards alla 106.5 (1.82 @ Coolbet)


Los Angeles Lakers vs. Charlotte Hornets

Nagu kõik korvpallifännid teavad, siis see hooaeg lõppeb LeBron Jamesile juba põhiturniiga. Lakers ei suutnud esimesel Jamesi aastal olla tugevas ja tasavägises lääne-konverentsis konkurentsivõimeline.

Charlotte Hornetsil on veel teoreetiline võimalus võidelda viimase play-offi koha eest. Hetkel on käsil hea seeria. Viimasest neljast mängust neli võitu ja seda tugevate tiimide üle. Seejuures viimane mäng võideti Spursi vastu lisaajal ning enne seda alistati Raptors Jeremy Lambi viimase sekundi poole väljaku viskest. Momentum soosib Hornetsit tugevalt ning Lakersi vastu ei tohiks see hea hoog jahtuda.

Artikli kirjutamise ajal ei ole LeBron Jamesi osalemine täiesti kindel, kuid see ei tohiks mõjutada mängu tulemust. Charlotte on hetkel parem meeskond.

Meie valik: Poolaeg/Täisaeg – Hornets/Hornets (2.17 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitisent: 7.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 150€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds