Jälgi meid

Ennustusvihjed

UEFA Rahvuste liiga finaal: Hispaania vs. Prantsusmaa ennustusvihjed

Pühapäeva õhtul peetakse Milanos suur mäng, kui Hispaania ja Prantsusmaa selgitavad omavahel välja tänavuse UEFA Rahvuste liiga võitja. Kas maailmameistrid suudavad järjekordse karika endale haarata või on siiski Hispaania kord triumfeerida?


Hispaania vs. Prantsusmaa

Pühapäev 10. Oktoober 2021
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport

Mõlemad löövad värava (1,89 @ Coolbet)

Hispaania üle 2 värava (1,96 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelnevad 35 mängu on lõppenud 16 korral Hispaania võiduga ning prantslased on saanud 12 võitu.
  • Hispaania on alates 2019. aasta algusest saanud vaid kaks normaalajaga kaotust (18 võitu, 13 viiki).
  • Mõlemad meeskonnad on skoorinud Prantsusmaa viimasest seitsmest mängust kuues.

Mõlemad meeskonnad näitasid poolfinaalis muljetavaldavat mängu. Hispaania sai hakkama võimatuga ehk lõpetati Itaalia kaotusteta seeria ning prantslased tegid Belgia vastu ühe tõelise kahe poolajaga mängu.

Prantsusmaa on alates suvistest Euroopa meistrivõistlustest olnud üsnagi kehva minekuga, kuid koosseis on nii talendikas, et sellise satsi pikem virelemine ei ole lihtsalt võimalik. Belgia vastu oldi teisel poolajal oma parimal tasemel tagasi ja seda on vaja hoida, et Rahvuste liiga võidukalt lõpetada.

Hispaanlastel ei ole mänguhooga samuti just kõige paremad lood olnud – EM-il võideti viiest matšist ainult üks normaalajaga – ja koosseis on kaugel sellest, mille vaatamise peale võis varasemalt juba enne mängu vastastel hirm naha vahele pugeda, kuid Luis Enrique on vaikselt oma asja ajamas ning otseselt ei saa meeskonna kallal eriti võtta.

La Roja on tänaseks Enrique juhtimisel pidanud 31 mängu ja neist kõigest neli on lõppenud kaotusega. Meeskonda on raske maha murda, kuna see eeldab, et sa saad neilt palli kätte ning igal ühel see ei õnnestu. Samas küll toovad hispaanlased oma mängustiiliga ka endale jama kaela.

Kolmapäeval hakkasid Enrique mehed juba 1:0 seisu peal itaallasi surnuks söötma, kuid oma värava all pressingu alla jäämine tõi mitmeid pallikaotusi, mis mõnel teisel päeval võinuks valusalt kätte maksta. Seda osa peab meeskond pühapäeval kindlasti parandama.

Esimene panus – Mõlemad löövad värava. Prantsusmaale meeldib teha mänge, kus mõlemad satsid skoorivad ja ei ole ühtegi põhjust, miks see ei peaks juhtuma ka pühapäeval. Hispaanial on küll põhiründajad Alvaro Morata ja Gerard Moreno näol eemal, aga Itaalia vastu oldi ka nendeta ohtlikud ning kindlasti suudab meeskond piisavalt võimalusi luua, et väravani jõuda.

Teine panus – Hispaania üle 2 hoiatuskaardi. Hispaanlased tahavad hakata mängu domineerima ja Prantsusmaale istub hästi rahulikult kontrate ootamine. Nende puhul hakkab Kylian Mbappe kiirus Enrique meestele kõvasti probleeme valmistama ja kui ta hoo üles saab, siis on võimalik ainult veaga teda peatada – kontrate maha võtmised on selged kaardi kohad.

Meie valikud:

  • Mõlemad löövad värava (1,89 @ Coolbet)
  • Hispaania üle 2 hoiatuskaardi (1,96 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 94€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds