Jälgi meid

Ennustusvihjed

Soome vs. Ukraina ennustusvihjed

Laupäeval saame kaasa elada põhjanaabrite Katari jõudmise ponnistustele, kui Soome võtab Helsingis vastu Ukraina. Kumbki meeskond pole seni suutnud valiksarjas särada, ent jätkuvalt püsitakse alagrupi teise koha konkurentsis ja see teeb omavahelisest heitlusest ülitähtsa mängu.


Soome vs. Ukraina

Laupäev 9. Oktoober 2021
Algab: 19.00
Ülekanne: TV3 Sport 2

Viik (3,08 @ Coolbet)

T. Pukki lööb värava (3,10 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Varasemates kohtumistes ei ole Ukrainale tulnud mitte ühtegi kaotust: kaks võitu, üks viik.
  • Soome on alates 2019. aasta algusest ametlikes mängudes saanud vaid kolm kodust kaotust (seitse võitu, kaks viiki).
  • Ukraina on seni viigistanud kõik oma viis MM-valikmängu.

Tegu on Euroopa tsooni D-alagrupi satsidega, kes mõlemad teeninud viis silma. See on grupp, mida tiitlikaitsja Prantsusmaa domineerib 12 silmaga, ehkki kuuest mängust on meeskond võitnud ainult pooled.

Äsja Rahvuste liiga finaali jõudnud prantslased on samas kindlalt Katari kursil püsimas, kuna grupi kõik ülejäänud neli satsi on suutnud kamba peale kokku võita vaid ühe matši. See oli soomlaste eelmise kuu kodune 1:0 üleolek Kasahstanist.

Võitu kasahhide üle võib täitsa kõrgelt hinnata, kuna FIFA edetabeli 120. koondis on ootamatult asunud alagrupis kaarte segama. Kohe valikturniiri alguses said prantslased Nur-Sultanist väga raske võidu ja ukrainlastel jäigi kahe mängu peale võit nende vastu võtmata. Samuti on Kasahstan viigistanud Bosnia ja Hertsegoviinaga, kes alagrupis kolme punkti peal.

Ukrainlastel on valiktsüklis kindel filosoofia olnud: “Me lööme ise, laseme teil ka lüüa ja eks lepime siis sõbralikult viiki.” Uskumatul kombel on punktid võrdselt ära jagatud kõikides kohtumistes. Laupäeval selgub, kas sama joont hoitakse ka uue peatreeneriga.

Andri Ševtšenko tegi koondisega suurepärast tööd ja suvisel EM-il jätsid ukrainlased endast väga sümpaatse mulje, ent endine legendaarne ründaja otsustas oma lepingut mitte pikendada ja nüüd on otsad üle antud Oleksandr Petrakovile, kes pikalt juhendanud noortekoondiseid. Kaks aastat tagasi viis ta Ukraina U20-vanuseklassi maailmameistriks.

Esimene panus – Viik. Usaldame ukrainlasi ja nende viikide jada. Soome on üldiselt sitke kodumeeskond ja oma publiku ees väga tihti ei kaotada. Samas on satsil resultatiivsusega mõningat aega probleeme olnud ja sageli ei leita võiduväravat.

Teine panus – T. Pukki lööb värava. Elu on näidanud, et kui keegi soomlaste eest skoori teeb, siis on see tõenäoliselt Pukki, kes sel valikturniiril nelja kohtumisega jõudnud kolme tabamuseni. Ukrainal on kaitsega juba pikemat aega kehvad lood ning kindlasti hakkab Norwichi mehele võimalusi kukkuma.

Meie valikud:

  • Viik (3,08 @ Coolbet)
  • T. Pukki lööb värava (3,10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 154€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds