Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti vs. Wales ennustusvihjed

Reedel ilusa esitusega Valgevene alistanud Eesti jalgpallikoondis läheb esmaspäeval teise järjestikuse võidu järele, kui Tallinnat väisab Walesi meeskond. Eesti ei ole järjestikuseid valikmänge võitnud alates 2017. aasta sügisest. Kas meil õnnestub pikk põud lõpetada?


Eesti vs. Wales

Esmaspäev 11. Oktoober 2021
Algab: 21.45
Ülekanne: ETV2

Eesti võit või viik (2,38 @ Coolbet)

E. Sorga lööb värava (4,75 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Varasemad kolm omavahelist kohtumist on toonud kaks Walesi võitu ja ühe viigi.
  • Eesti on Thomas Häberli juhtimisel võitnud 57,1 protsenti mängudest (seitsmest neli).
  • Wales on oma viimase kümne mängu peale saanud kaks võitu, viis viiki ja kolm kaotust.

Võidulootused on paljudel kindlasti kõrgel, kuna Thomas Häberli on suutnud õhustikku koondises muuta ning tema tüürimisel tehtud tulemused on enamjaolt positiivsed olnud. Lootusi kergitab ka tõsiasi, et Wales sõidab vigastuste tõttu Tallinnasse nõrgendatud koosseisuga ja langenud sõdurite seas on Gareth Bale.

Tänu Karl Jakob Heina supermängule suutsime eelmisel kuul võõrsil Bale’iga Walesi ära nullida. Mis see nüüd siis ära ei ole seda taas korrata?

Waleslased ei ole alates kevadest eriti palju võidutseda suutnud ja täitsa pahad on nende võõrsilkohtumiste näitajad – alates 2018. aasta algusest ainult viis võitu.

Pärast 2016. aasta EM-i poolfinaalis käiku tundub Walesi ümber tihti olevat haipi rohkem kui kvaliteeti ja meeskond on mitmel korral favoriidikoorma tassimisega hätta jäänud. Loodetavasti juhtub see ka esmaspäeval.

Läheb mõistagi raskeks, kui satume taas suure löökiderahe alla nagu Cardiffis, aga tahaks arvata, et kodus suudab koondis seda vältida ning tervikuna peaks tegu olema võrdsete meeskondade heitlusega.

Esimene panus – Eesti võit või viik. Koondis on Häberliga hea vaibi sisse saanud ja tunnistanud seitsme mängu peale ainult kahte kaotust. Üks neist tuli Belgia vastu, mida oli nagunii üliraske vältida ja teine läks kirja põhja-iirlaste vastu, kuna vastased lõid imevärava. Wales on kohtumise selge soosik, aga ega neil ei saa see kolme punkti haaramine üldse kerge olema.

Teine panus – E. Sorga lööb värava. Rauno Sappineni koondisest eemalejäämine on suur traagika, ent seda on leevendamas Sorga hea vorm. Ta on valiksarjas viimase kolme mängu peale kaks korda sahistanud. Samuti on ta head hoogu näidanud koduklubi Venlo juures.

Meie valikud:

  • Eesti võit või viik (2,38 @ Coolbet)
  • E. Sorga lööb värava (4,75 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 119€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds