Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tyson Fury vs. Deontay Wilder ennustusvihjed

Meie aja järgi pühapäeva varahommikul peetakse Las Vegases suur poksimatš, kus omavahel lähevad kokku raskekaallased Tyson Fury ja Doentay Wilder. Mehed kohtuvad juba kolmandat korda ja seekord peaks lõplikult selgeks saama kumb ikkagi on kõvemate rusikatega poksija.


Tyson Fury vs. Deontay Wilder

Pühapäev 10. Oktoober 2021
Algab: 5.00
Ülekanne: –

T. Fury võit KO, TKO või diskvalifitseerimisega (1,90 @ Coolbet)

Üle 7,5 raundi (1,85 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


 

Heitluse triloogia jõuab lõpule pärast 2018. aastal tehtud viiki ja Fury mullust võitu. 33-aastane britt andis läinud aasta veebruaris ameeriklasele karjääri esimese ja ainsa kaotuse. Võite on Wilderil 41. Fury ise pole 31 matši peale seni veel ühtegi kaotust tunnistanud.

Paljude arvates – ka mehe enda hinnangul – ei peaks Fury võitude kõrval olema ka seda esimese kohtumise viiki, kuna ta domineeris heitlust. Ent Wilder suutis ta kaks korda põrandale saata ning sellest kohtunike hinnangul piisas, et lõpus viik välja kuulutada.

Korduskohtumises tegi Fury töö seitsme raundiga ära ning haaras endale tehnilise nokaudiga WBC tiitlivöö.

“Ma sain temast esimeses matšis üsna kergelt jagu. Ta võitis 12-ringilisest heitlusest ainult kaks,” teatas Fury kolmapäevasel pressikonverentsil. “Korduskohtumises põrmustasin ta täielikult. Ta ei võitnud mitte ühtegi raundi.”

“Arvan, et selles kolmandas kohtumises läheb samamoodi.”

Wilder leidis kaotusele mitmeid kummalisi ja vähem kummalisi põhjuseid, süüdistades Furyt sohi tegemises ja väites, et tema ringi tulemise kostüüm oli liiga raske ning ta kaotas sellega energiat.

Ameeriklane jäi oma süüdistustele kindlaks ka kolmapäeval. Seejuures jäid pressikonverentsi järel traditsioonilised matšieelsed fotod tegemata, kuna asjad läksid meeste vahel lihtsalt liiga teravaks.

Mõlemad on enne matši kõvasti hakkamist täis ja meid on ootamas tõeline sõda. Täpselt seda sõna on Wilder kasutanud kirjeldamaks seda, mis pühapäeva varahommikul aset leiab.

Esimene panus – T. Fury võit KO, TKO või diskvalifitseerimisega. Britt on matši selge favoriit, aga lihtsalt tema võidule panustades on koefitsient väga madal. Wilder näitas esimeses kohtumises head visadust, et lõpuni vastu pidas, kuid Fury töö teises matšis oli võimas ja siin on ta valmis seda kindlasti kordama.

Teine panus – Üle 7,5 raundi. Wilder teises kohtumises kaheksanda raundini ei jõudnud, aga kui uskuda teda, siis mitte omal tahtel. Ameeriklasel tekkis isegi konflikt treeneriga, et valge rätik ringi visati – ise olevat ta olnud valmis jätkama.

Meie valikud:

  • T. Fury võit KO, TKO või diskvalifitseerimisega (1,90 @ Coolbet)
  • Üle 7,5 raundi (1,85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 95€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds