Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs. Valencia ennustusvihjed

Uut aastat ootamatu kaotusega alustanud Real Madrid loodab laupäeval Valencia vastu asjad jälle jooksma saada. Meeskond pole alates oktoobri algusest kahes järjestikuses voorus võiduta jäänud. Kas nüüd õnnestub samuti seda vältida?


Real Madrid vs. Valencia

Laupäev 8. Jaanuar 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Setanta Sports

Real lööb värava mõlemal poolajal (1,99 @ Coolbet)

Kokku üle 3 värava (1,93 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Real ei ole alates 2008. aastast kodus Valenciale kordagi kaotanud.
  • Viimane kodune kaotus oli Realil eelmise aasta 30. jaanuaril.
  • Valencial katkes viimase kohtumisega seitsmemänguline kaotusteta seeria.

Valencia tuleb kohtumisele samuti kaotuse pealt, kui kodus anti hilistel hetkedel eduseisust mäng ära Espanyolile. Sellega tuli viimase kümne vooru peale alles teine kaotus.

Meeskonnal oli sügise alguses üsna tormine periood, aga sealt on kenasti välja tuldud ja märkamatult on jõutud isegi Meistrite liiga kohtade konkurentsi. Vahe esinelikuga on saadud nelja silma peale.

Suurte vastasseisude võitmine on Valencia jaoks problemaatiliseks osutunud, kuid Realile suudeti esimeses matšis hästi hambaid näidata, kui Karim Benzema-Vinicius Junior duo alles lõpuminutitel 0:1 seisu ümber pööras.

Benzema ja Vinicius on mõlemad tegemas väga head hooaega ning nende takistamine on paras peavalu kõigi jaoks. Samas küll on ka neil viimastel nädalatel särtsu veidi väheks jäänud, kui Getafe vastu tulnud 0:1 kaotuse kõrval on Realil kirjas ka väravateta viik Cadizi vastu.

Carlo Ancelotti on üsna kriitiline olnud oma hoolealuste suhtes, aga meeskonda ootavad ees lausa kolm järjestikust kodumängu, mis annavad väga hea võimaluse mängumootori käima saamiseks. Real on tänavu Santiago Bernabeul kaotuseta ja üheksast mängust on võidetud kuus.

Esimene panus – Real lööb värava mõlemal poolajal. Ancelotti meeskonda on püssirohu puudus kimbutanud, aga siin kohtutakse vastasega, kes lubanud endale 15 avapoolaja väravat, millest rohkem lasknud ainult lootusetu Levante. Real võiks selle pealt oma rünnaku jälle käima saada.

Teine panus – Kokku üle 3 värava. Alates oktoobri algusest on olnud ainult neli Valencia mängu, kus kolme väravat pole täis tulnud. Ise ollakse resultatiivsed, aga 28 endale lastud väravat teeb Valenciast ühe liiga nõrgima kaitsemeeskonna.

Meie valikud:

  • Real lööb värava mõlemal poolajal (1,99 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3 värava (1,93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 99€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds