Jälgi meid

Jalgpall

Carlo Ancelotti kritiseeris Reali pärast ootamatut kaotust: olime nagu endiselt puhkusel

Real Madridi jaoks algas uus aasta halva üllatusega, kui Getafe vastu tuli hooaja teine kaotus. Meeskonna peatreenerile Carlo Ancelottile ei meeldinud üldse see, mida ta nägi.

Real pidi 0:1 kaotuse vastu võtma pärast seda, kui Eder Militao oma karistusala juures triblama kukkus ja palli Enes Ünalile kinkis.

“Andsime värava ise ära, seda tegi mängija, kes tavaliselt kaitses silmapaistvalt tegutseb,” kommenteeris Ancelotti pärast mängu. “Mängu kohta pole väga midagi rääkida, jäime lihtsalt üheks päevaks veel puhkusele. See meeskond oli hoopis teistsugune võrreldes sellega, mis mängis enne jõule.”

Real domineeris mängu pärast 9. minuti väravat ja lõpetas pallivaldamisega numbriga 74 protsenti, aga meeskond suutis võimalusi tekitada ainult kauglöökidega.

“Loomulikult ei olnud me kaotust väärt, viik olnuks õiglane tulemus, aga andsime värava ise ära ja nii lõpetadki kaotajana. Äkki saab sellest äratuskell. Täna oli meeskond puhkusel,” lisas Ancelotti.

Itaallase õnneks võib tema meeskond puhkuserežiimil mängimist endale isegi lubada, kuna uus aasta võeti vastu kaheksapunktilise eduga Sevilla ees.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds