Jälgi meid

Ennustusvihjed

Juventus vs. Napoli ennustusvihjed

Serie A alustab uut aastat megavooruga, kui neljapäeval käivad platsil kõik meeskonnad. Kompvekiks on kõige lõpus jäetud Juventuse ja Napoli vastasseis. Kas Vana Daam suudab oma viimase aja tõusu jätkata?


Juventus vs. Napoli

Neljapäev 6. Jaanuar 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: Setanta Sports

Kokku alla 4,5 hoiatuskaardi (2,50 @ Coolbet)

Juventus üle 1,5 värava (1,87 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kõik viimased kuus omavahelist liigakohtumist on lõppenud koduvõiduga.
  • Juventus on viimasest kaheksast voorust saanud kuus võitu ja ainult ühe kaotuse.
  • Napolil on viimase kaheksa vooruga kogunenud kaks võitu ja neli kaotust.

Juventus alustas hooaega väga ebakindlalt, aga alates novembrist on ainult üksikud Massimiliano Allegri satsile vastu saanud. Juve on enda vastu skoorimise väga raskeks teinud ja rünnakul on väga sõbralikult väravaid jagatud.

Eduriviga seoses on enne Napoli matši ka hea uudis tulnud seoses Paulo Dybalaga. Argentiinlane ei suuda kuidagi tervena püsida ja vanal aastal jäi tal paar kohtumist jälle vahele, aga neljapäevaks peaks ta rivis olema.

Allegrile kulub igasugune abi marjaks ära, kuna kaitse suurkujude Leonardo Bonucci ja Giorgio Chellini osalemine Napoli vastu on kahtluse all.

Napolist on koroonaviirus üle käinud ning on üsna ebaselge, mis koosseisuga välja tullakse. Selge on igatahes see, et esiründaja Victor Osimhen on jätkuvalt eemal ja Fabian Ruiz on tagasi.

Ruiz langes detsembri alguses vigastusega auti ja juhuslikult hakkasid just siis ka kohe meeskonna tulemused alla käima. Kas tema naasmine aitab nüüd hea hoo uuesti üles saada?

Esimene panus – Kokku alla 4,5 hoiatuskaardi. Juve mängudes üldjuhul ei tule palju kaarte, kuna meeskond on ise väga viisakas. Fair play edetabelis jagatakse Milano Interiga esikohta. Hooaja peale on tulnud 36 kollast ja mitte ühtegi punast. Napoli on ka üsna kõrgel positsioonil, 7. kohal, ja kollaseid on võetud isegi vähem (34).

Teine panus – Juventus üle 1,5 värava. Allegri mehed on viimase viie vooru jooksul neli korda vähemalt kaks tükki ära löönud. Napoli vastu väravate saamine ei ole käkitegu, aga usutavasti suudab Juve selle mängu võita ja samas tahaks arvata, et liiga ühe resultatiivseima meeskonna alistamiseks on vaja vähemalt kahte väravat.

Meie valikud:

  • Kokku alla 4,5 hoiatuskaardi (2,50 @ Coolbet)
  • Juventus üle 1,5 värava (1,87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 125€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds