Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs. Chelsea ennustusvihjed

Meistrite liiga tiitlikaitsjal Chelsea’il on veerandfinaalpaaris Real Madridi vastu vesi ahjus – võõral väljakul tuleb tagasi mängida kaheväravaline kaotusseis. Kas Real annab veel Sinistele võimaluse või vormistab siiski poolfinaalipileti kindlalt ära?


Real Madrid vs. Chelsea

Teisipäev 12. Aprill 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Chelsea avab skoori (2,13 @ Coolbet)

Kokku üle 2,5 värava (1,85 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Real sai selles vastasseisus eelmisel nädalal oma esimese võidu, Chelsea on võitnud kolm korda, kaks mängu on lõppenud viigiga.
  • Real on eurosarjades triumfeerinud 34 korda 38-st vastasseisust, kus võõrsilt võit all.
  • Chelsea on võõral väljakul suutnud võita kõik oma viimased seitse kohtumist.

Arvestades seda, et Chelsea on äsja korranud oma kõigi aegade parimat võõrsilvõitude seeriat ja seda tehti väga muljetavaldava esitusega, siis võiks justkui arvata, et Madridis on kõik veel võimalik, aga Londoni satsi edasipääs sellest paarist oleks kindlasti pärast avakohtumises toimunut tõeline šokk.

Samas ei ole mitmeväravaline võit Santiago Bernabeul üldse mitte võimatu, nagu alles üks meeskond näitas. Barcelonal sattus El Clasicos olema väga hea päev, kus enamvähem iga asi hästi välja kukkus ja Chelsea’il on vaja nüüd samasugust esitust.

Sarnaselt Chelsea’ile võttis ka Real nädalavahetusest võidu, kuigi Getafe vastu jäädi selgelt viisakamaks ja rahulduti 2:0 skooriga. Karim Benzemal jäi isegi kaheksa mängu peale esimest korda värav löömata.

Realil on rünnak terve hooaja käinud läbi Benzema ja Vinicius Juniori ning neid on olnud ka üliraske takistada. Benzema on üldse olnud nagu mees teiselt planeedilt ja ei tea, mis rohtu peab kasutama, et ta veidikenegi vaiksemalt võtaks. Paras mõtteaine Thomas Tuchelile.

Sakslane lõi oma meeskonna võimalustele pärast esimest matši avalikult juba käega, aga ega ükski treener ei lakka järsku endasse ja oma hoolealustesse uskumast. Seis on raske küll, aga kui teisipäeval kiiremat sorti mängu avavärav kuskilt välja võluda, siis võiks uuesti selles paaris väga põnevaks minna. Tasub meeles pidada, et võõrsilväravad enam ei loa ja see tähendab, et asjad tõesti ei pruugi selles duellis olla nii klaarid kui pealtnäha tunduvad.

Esimene panus – Chelsea avab skoori. Kogu initsiatiiv rünnata saab olema külaliste käes ja see loob hea aluse selleks, et Sinised esimesena väravani jõuaksid. Realile sobiks hästi see, kui lihtsalt lõpuni tiksutakse ja võib arvata, et ise vähemalt alguses eriti suure innuka ei rünnata.

Teine panus – Kokku üle 2,5 värava. Mõlemal on vägevalt kvaliteeti platsil ja üks mees on selline, kes võib rahulikult ise kolm tükki ära lüüa. Real tahab tempot all hoida ja ette ei torma, aga kui Tucheli mehed suudavad ära sahistada, siis peavad ka võõrustajad aktiivsemaks muutuma.

Meie valikud:

  • Chelsea avab skoori (2,13 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2,5 värava (1,85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 106€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds