VIDEO | Chelsea kordas Premier League’is oma kõigi aegade suurimat võõrsilvõitu

Chelsea vastas oma europettumusele suurepärase esitusega, kui Premier League’is korrati Southamptoni 6:0 alistamisega oma kõigi aegade suurimat võõrsilvõitu.

Mängu algus kuulutas koheselt lõunaranniku klubile kurja, kui Timo Werner esimestel minutitel lausa kaks korda väravaraamistiku tugevust testis ning õige pea hakkas ka skoor aina ülespoole kerima.

Väravatepeo kuulutas 8. minutil avatuks Marcos Alonso ning poole tunni järel oli seis juba 4:0. Mason Mount duubeldas eduseisu 16. minutil, Werner sai lõpuks enda värava kätte ja pärast tema järjekordset postilööki jõudis tabamuseni ka Kai Havertz.

Kohe teise poolaja alguses sai Werner oma teise värava ja 54. minutil pääses kahe väravaga meeste sekka ka Mount.

Chelsea tõusis esimeseks meeskonnaks, kes tänavu Premier League’i kodust eemal vähemalt kuus väravat löönud. Viimati õnnestus see satsil 2014. aastal, kui Evertonist oldi üle 6:3.

Rekordiline võit tõi Chelsea’ile ühtlasi klubi ajaloo pikima võõrsilvõitude seeria korduse. Kodust eemal on järjepanu alistatud seitse vastast üldsksooriga 21:4.