Jälgi meid

Ennustusvihjed

Milano Inter vs. Real Madrid ennustusvihjed

Aastad pole vennad, aga Milano Inter ja Real Madrid võivad küll tunda justkui aeg oleks vahepeal seisma jäänud. Meeskonnad on teist hooaega järjest Meistrite liigas samas alagrupis. Real võitis mullu mõlemad vastasseisud, kuidas läheb nüüd?


Milano Inter vs. Real Madrid

Kolmapäev 15. September 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Kokku üle 3 värava (2,25 @ Coolbet)

Real Madrid võit (viik välistatud) (2,06 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskondade varasemad tulemused on väga võrdsed: kaheksa Reali võitu, seitse Interi võitu, kaks viiki.
  • Allajäämine Realile oli üks vaid kolmest kodusest kaotusest, mis Inter eelmisel hooajal sai.
  • Real on võitnud 12 oma viimasest 13-st Itaalia klubide vastu peetud mängust.

Mõlemad meeskonnad on hooajale teinud hea alguse ja see võiks meile anda ühe üsna ägeda kohtumise, kus võib kõik kiirelt muutuda. Nagu eelmisel aastal nende satside omavahelises Madridis peetud matšis, kus Real 2:0 juhtima läks, aga Inter viigistas, enne kui ikkagi 2:3 kaotusega leppis.

Itaalia meistril oli üsna sarnase mustriga kohtumine äsja ka koduliigas, kui Sampdoria vastu hooaja esimesed punktid kaotsi läksid. Meeskond juhtis võõrsil mängu kaks korda, kuid lõpuks tuli siiski rahulduda viigiga.

Inter oli eelnevad kaks kohtumist võitnud ning meeskonnal peaks vaatamata nädalavahetuse tagasilöögile üsna hea tunne sees olema. Samas on tõsi see, et seniste vastaste kvaliteet on kaugel Reali omast ja kolmapäevane mäng on alles esimene, kus saame õige pildi ette sellest, kas Simone Inzaghi on suuteline Antonio Conte poolt laotud vundamendile ehitama veel midagi või mitte.

Real kaotas oma esimesed punktid täitsa hooaja alguses, kuid sellest viperusest on suurepäraselt kosutud. Carlo Ancelotti on pannud Karim Benzema mängima nagu Lionel Messi ja Cristiano Ronaldo oleks äkitselt ühte sulandunud ja mitmed noored on hakanud pead tõstma.

Ancelotti on läbi oma karjääri Interi vastu teeninud 16 võitu, mis üks tema parimatest näitajatest. Ainult Lazio vastu (18) on ta võidurõõmu rohkem tunda saanud.

Interi alistamine San Sirol ei ole just kõige kergem ülesanne jalgpallimaailmas, ent praegu hea tuhhiga liikuv Real peaks selleks kindlasti võimeline olema.

Esimene panus – Kokku üle 3 värava. Mõlemad on hooajale resultatiivse alguse teinud ja Reali mängustiil on juba selline, et lööge palju tahate, me lööme ikka rohkem. Inzaghi Lazio oli põhimõtteliselt samasugune ja Milanos pole ta ka just väravatevaeset algust teinud.

Teine panus – Real Madrid võit (viik välistatud). Inter jäi Romelu Lukakude ja kõikidega juba eelmisel hooajal kaks korda Realile alla ning nüüd on satsis hoopis vähem kvaliteeti. Real on hea hoo üles saanud ja kuigi koefitsiendid eelistavad veidi Interit, siis tegelikult tahaks Ancelotti meeskonda kohtumise favoriidiks pidada.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3 värava (2,25 @ Coolbet)
  • Real Madrid võit (viik välistatud) (2,06 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 112€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds