Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Flora vs. Gent ennustusvihjed

FC Florat ootab neljapäeval UEA Konverentsiliigas ees ajalooline matš, kui oma esimeses eurosarja alagrupiturniiri kohtumises võõrustatakse belglaste Genti. Kas Eesti meister suudab Euroopast võtta järjekordse koduvõidu?


FC Flora vs. Gent

Neljapäev 16. September 2021
Algab: 19.45
Ülekanne: viaplay.ee

FC Flora +1 Aasia händikäp (2,17 @ Coolbet)

Mõlemad löövad värava (1,89 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Floral on tänavustest kodustest euromängudest kirjas kolm võitu ja üks kaotus.
  • Genti varasemad euromängud on toonud 36 võitu, 24 viiki ja 43 kaotust.
  • Rauno Sappinenil on Euroopast kaheksa mänguga kirjas kaheksa väravat.

Gent oli eelmisel hooajal Belgia meistriliigas alles seitsmes ja pääses Euroopat väisama vaid tänu play-offile, aga tegu on klubiga, kes alles tunamullu võitis hõbemedali ja kellel oli 12 kuud tagasi isegi šanss jõuda Meistrite liiga alagrupiturniirile.

Peatreeneri Hein Vanhaezebroucki käsutuses on koosseis, mis täis erinevate rahvuskoondiste mängijaid ning osad, nagu Laurent Depoitre, on käinud ära ka Euroopa tippliigades ja olnud seal täitsa kandvas rollis.

Külalised on kohtumise suursoosikud, aga Tallinnasse tullakse üsna kahvatu mänguvormiga. Hiljuti suutsid küll Vanhaezebroucki mehed suurelt alistada tiitlikaitsja ja praegugi tabelit juhtiva Club Brugge, aga selle mängu tulemus märgib ühte vaid kahest võidust, mis sats on tänavu kodukamaral saanud. Kuue vooruga tulnud seitse punkti jätavad Genti 18 meeskonna konkurentsis 15. kohale.

Flora lendab mängule peale kõikide sarjade arvestuses kokku pandud neljamängulise võiduseeriaga, mille sekka kuulub kaks triumfi Euroopas Shamrock Roversi üle. Iirlased olid mõlemas kohtumises soosikud, aga jäid lõpuks üldskooriga 2:5 paaris kaotajaks.

Eelmise ringi esitused olid Floralt väga muljetavaldavad ja kui sama taset õnnestub hoida, siis võiks punkti(de) teenimine neljapäeval olla täiesti reaalne.

Esimene panus – Flora +1 Aasia händikäp. Gent pani eelmise kuu lõpus Bruggele kuus väravat, aga meeskonna tulemusi vaadates jääb silma, et üldiselt resultatiivsusega väga ei hiilata. Flora on Euroopas sitkelt esinenud ja kui tugevamate peale ei ole hammas hakanud, siis vähemalt mitmeväravalist kaotust pole tulnud.

Teine panus – Mõlemad löövad värava. Belgia klubil on hooaja peale olnud 13 kohtumist ja neist ainult kolmes on oma värav puhtana hoitud. Teiste seas on lastud endale ära lüüa ka Läti mullusel hõbedal Riia FS.

Meie valikud:

  • FC Flora +1 Aasia händikäp (2,17 @ Coolbet)
  • Mõlemad löövad värava (1,89 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 108€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds