Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Müncheni Bayern ennustusvihjed

UEFA Meistrite liiga alustab taas ja kohe ühe tõeliselt suure mänguga, kui Müncheni Bayern sõidab külla Barcelonale. Tegu on meeskondade esimese omavahelise kohtumisega pärast eelmise aasta kuulsat Bayerni 8:2 võitu Lissabonis. Kas seekord kukub asi tasavägisemalt välja?


Barcelona vs. Müncheni Bayern

Teisipäev 14. September 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Mõlemad skoorivad ja üle 3,5 värava (2,25 @ Coolbet)

R. Lewandowski lööb värava (1,80 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on omavahel kokku kohtunud 11 korda: Bayernil on seitse võitu, Barcelonal kaks.
  • Barca on hooaja esimestest mängudest saanud kaks võitu ja ühe viigi.
  • Bayernil on kõikide sarjade peale kirjas viis järjestikust võitu.

Barca häving Portugalis pani aluse Lionel Messi lahkumisele klubist ja temata on katalaanid selgelt nõrgemad, kuid äkki aitab suurfavoriidi staatuseta mängimine isegi paremini esineda. Hooaja eel ei ole Ronald Koemani meeskonda Meistrite liiga põhisoosikute sekka arvatud.

Rahaliste probleemide tõttu tekkinud jant koosseisu üle on Koemani elu keeruliseks teinud, aga meeskond on suutnud teha üsna viisaka hooaja alguse, mis peaks olema lisanud kõigile ühe paraja annuse enesekindlust.

Messi saabaste täitmine on sisuliselt võimatu ülesanne, ent Memphis Depay üritab seda teha ja ta on hea mulje jätnud.

“Barca on õnnega koos, et nad Memphise hankisid,” ütles hiljuti klubi kunagine ründetäht Samuel Eto’o. “Tal on suurtest klubimängudest kogemusi ja ta on näidanud, et võib meeskonda seljas tassida.”

Arvatavasti langeb Memphis peagi seljavigastusega auti, kuna praegu tuleb meeskonda tassida olukorras, kus rünnakult puudu nii Sergio Agüero, Martin Braithwaite kui Ousmane Dembele.

Bayern on enne Meistrite liiga hooaja algust täielikult terve. Samuti suurepärases mänguvormis, kui äsja purustati Bundesligas oma viimaste aastate suurim kodune konkurent Leipzig.

Robert Lewandowski on hooaja alguses meeskonna eest viie mänguga löönud juba kaheksa väravat ja Koemanil on arvatavasti selja taga unetud ööd, mil ta mõelnud sellest, kuidas Poola ründekahur neutraliseerida. Kui see õnnestub, siis võiksid Barcal täitsa head võidulootused olla.

Esimene panus – Mõlemad skoorivad ja üle 3,5 värava. Mõlemad meeskonnad on hooaega resultatiivselt alustanud ja Bayernil on väravad veel eriti hästi voolanud. Nullimänge ei kipu aga Julian Nagelsmanni hoolealustele tulema.

Teine panus – R. Lewandowski lööb värava. Öeldakse, et jalgpallis on väravate löömine kõige raskem asi, aga poolaka jaoks tundub see olevat lapsemäng. Barcaga kohtumisi on tal varem kolm olnud ja neist kahes on värav ära tulnud.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad ja üle 3,5 värava (2,25 @ Coolbet)
  • R. Lewandowski lööb värava (1,80 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 112€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds