VIDEO | Real Madrid tegi Karim Benzema kübaratriki toel võiduka comebacki Santiago Bernabeule

Real Madrid pidas üle 560 päeva oma esimese mängu renoveerimist läbival Santiago Bernabeul ning erilist kohtumist õnnestus võiduga tähistada, kui Karim Benzema kübaratriki toel alistati Celta Vigo 5:2.

Naasmine oma legendaarsele esindusstaadionile algas Reali jaoks murettekitavalt, kui juba neljandal minutil kaotusseisu jäädi ja vaheajaks 1:2 taga oldi, kuid Celtal ei piisanud võiduks Santi Mina ja Franco Cervi väravatest.

Benzema, kes sai oma esimese kirja 24. minutil, viigistas kohe teise poolaja alguses ning kuninglik klubi läks peagi oma teed. Vinicius Junior viis 54. minutil Reali ette, Eduardo Camavinga sai 72. minutil kirja debüütmängu värava ning Benzema vormistas oma karjääri kaheksanda kübaratriki 87. minutil täpse penaltiga.

Prantslase nimel on tänavusest liigahooajast nüüd viis väravat ja neli väravasöötu, mis teeb temast Euroopa viie tippliiga peale suurima väravas osalemiste arvuga mängija.

Real istub nelja vooru järel kümne punktiga La Liga tabeli tipus. Samade punktidega järgnevad Villarreal ja naaberklubi Atletico.