Jälgi meid

Ennustusvihjed

Memphis Grizzlies vs. Golden State Warriors ennustusvihjed

Pühapäeval algab NBA play-offi teine ringi ja ühe paarina alustab Memphis Grizzlies-Golden State Warriors. Kas Memphis suudab avamängus kodueelise ära kasutada või jätkab Golden State muljetavaldavat mängu?


Memphis vs. Golden State

Pühapäev 1. Mai 2022
Algab: 22.30
Ülekanne: TV6

S. Curry üle 28,5 punkti ja J. Morant üle 9,5 söödu (4,20 @ Coolbet)

Warriors üle 110,5 punkti (1,82 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Põhiturniiril võitis omavahelise seeria mängudega 3:1 Memphis.
  • Memphis on viimasest 14-st kodumängust võitnud 12.
  • Golden State on viimase kümne võõrsilmängu peale saanud viis võitu ja viis kaotust.

Arvestades seda, mida Warriors alles mõned aastad tagasi korraldas, siis ei tohiks meeskonna edu midagi üllatavat olla, aga enne play-offi algust oli siiski üsna segane seis. Stephen Curry lõpetas põhihooaja vigastusega ja avaringi vastaseks saadi meeskond, kes põhiturniiril oli kõvasti peavalu põhjustanud. Ent põhiturniir on põhiturniir ja play-off play-off.

Golden State sai Denver Nuggestsist mängudega 4:1 jagu ja võinuks vabalt ka seeria kuivalt võita, kui neljandas mängus poleks Nikola Jokic olnud nagu peatamatu masin. Seejuures käis Warriors esimesest vastasest kergelt üle isegi olukorras, kus Curry alustas ainult ühe mängu.

Steve Kerr on leidnud uue “Surma koosseisu” Curry, Draymond Greeni, Andrew Wigginsi, Klay Thompsoni ja Jordan Poole’iga ning saab olema huvitav jälgida, kas selle toel õnnestub samuti meistriks tulla nii nagu selle eelkäijaga.

Memphis pääses teise ringi Minnesota Timberwolvesi 4:2 alistamisega. Meeskonna jaoks algas seeria suure šokiga, kui esimene mäng kohe koduväljakul kaotati ja kui kolmandas mängus poleks olnud imelist comebacki, siis mine sa tea, mis võinuks juhtuda, aga lõppkokkuvõttes võttis siiski favoriit kerge varuga oma.

Hooaja alguses oli Grizzlies tõeline üllatusmeeskond, aga kuna lõpuks suudeti teha väga tugev põhiturniir, siis on teatud ootused meeskonnale peale pandud. Warriorsist oldi põhihooaja käigus nii omavaheliste mängude kui üldarvestuse osas paremad. Kas seda suudetakse ka play-offis näidata?

Esimene panus – S. Curry üle 28,5 punkti ja J. Morant üle 9,5 söödu. Nende kahe vahel tuleb väga põnev duell ja avaringi tulemused on selle panuse osas üsnagi soosivad. Curry tegi pingi pealt enamus mängudes üsna tagasihoidlikuid minuteid, aga sai keskmiselt ikka 28 punkti kokku. Viiest mängus kolmes pani ta vähemalt 30 silma. Morant tegi mängujuhina Minnesota vastu silmapaistvat tööd ja kogus keskmiselt 10,5 söötu.

Teine panus – Warriors üle 110,5 punkti. Kaitse on üks Memphise tugevusest olnud terve hooaja jooksul, aga Minnesotal lasti päris palju hullata ja nüüd on vastas selgelt kvaliteetsem meeskond. Warriorsil on ründerelvi väga palju ja vähemalt 111 silma kokku ajamine ei tundu üldse raske ülesandena selle satsi puhul.

Meie valikud:

  • S. Curry üle 28,5 punkti ja J. Morant üle 9,5 söödu (4,60 @ Coolbet)
  • Warriors üle 110,5 punkti (1,82 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 210€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds