Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Brentford ennustusvihjed

Viimastel nädalatel väga kehvalt esinenud Manchester United loodab järgmisena positiivset hingamist saada oma hooaja viimases kodumängus, kus võetakse vastu Brentford. Esimene omavaheline kohtumine suudeti 3:1 võita. Kas edu õnnestub korrata? 


Man Utd vs. Brentford

Esmaspäev 2. Mai 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: TV3 Sport

C. Ronaldo lööb värava ja Man Utd võidab (2,40 @ Coolbet)

Kokku üle 3,5 hoiatuskaardi (2,08 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Cristiano Ronaldo on viimase kolme kodumänguga löönud seitse väravat.
  • Man Utd on oma viimase kuue liigamängu peale võtnud ainult ühe võidu.
  • Brentford on alates märtsist saanud viis võitu, ühe viigi ja ühe kaotuse.

Võit jaanuaris Brentfordi Community staadionil on üks ainult seitsmest, mille United sel hooajal vähemalt kaheväravalise eduga võtnud ja skoor oli seal selgelt petlik. Londoni klubi peatreener Thomas Frank on enne esmaspäevast kohtumist meenutanud, kuidas avamängus David de Gea imetõrjeid pidi tegema.

United suutis lõpuks kolme teise poolaja väravaga võiduni jõuda, aga näiteks pealelöökide osas oli Brentford üle 18:13 ja löögid raamidesse jäid lausa 9:5. See oli Punaste Kuradite poolt paras tulega mängimine ja on soovituslik seda esmaspäeval mitte teha, eriti arvestades Brentfordi viimase aja suurepärast mänguvormi.

Franki meeskond on pärast Christian Erikseni saabumist justkui täielikult ümbersündinud ja viimase paari kuuga on teenitud peaaegu, et pooled (16) oma selle hooaja punktidest (40).

Brentford oli enne eelmist vooru kuuest mängust võitnud viis ja sellise hoo pealt valmistati Tottenham Hotspurile tohutult peavalu. Meeskonnad leppisid lõpuks väravateta viiki, aga seal oli Brentford selgelt rohkem kolme punkti väärt.

Mesilased on üldse suurtele pinnuks silmas olnud tänavu. Alistatud on juba nii Arsenal kui Chelsea ja korra suudeti ka Liverpooli vastu kaotust vältida. Suurest Kuuikust on Manchesteri meeskonnad ainsad, kes pole Hounslow bussipeatuse esindusele ühtegi punkti ära andnud. Kas nii jääb ka esmaspäeva õhtuks?

Esimene panus – C. Ronaldo lööb värava ja Man Utd võidab. United on viimastel nädalatel nii kahvatu olnud, et saab isegi öelda, et on oldud liiga kahvatud. Viimased kodumängud on tavalisel mõnusa atmosfääriga matšid ja see võiks meeskonna siin millegi ilusani aidata. Ronaldo on suurepärasesse vormi tõusnud ja kindlasti motiveeritud võimalusest konkureerida Kuldsele Saapale.

Teine panus – Kokku üle 3,5 hoiatuskaardi. Need meeskonnad suutsid avakohtumise kuidagi nii ära pidada, et ühtegi kollast ei tulnudki. Siin on nendest arvatavasti üsna raske pääseda, kuna vilemeheks on üsna range Chris Kavanagh, kes hooaja peale keskmiselt 3,93 kollast kaarti välja jaganud. Brentford tahab võõrustajatele kahtlemata närvidele käia ja end vastikuks teha ning kaarte võib hakata päris lennukalt tulema. Seejuures on United sarnaselt üldtabelile ka kaartide osas liiga kuues sats.

Meie valikud:

  • C. Ronaldo lööb värava ja Man Utd võidab (2,40 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3,5 hoiatuskaardi (2,08 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 120€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds