Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Tottenham Hotspur ennustusvihjed

Eelmisel nädalavahetusel naabri poolt häbistatud Manchester United asub end rehabiliteerima koduväljakul Tottenhami vastu. Kas meeskonnal õnnestub mängumootor uuesti käima saada või ootab ees järjekordne keretäis?


Man Utd vs. Tottenham

Laupäev 12. Märts 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: TV3 Sport

Mõlemad skoorivad 2. poolajal (3,05 @ Coolbet)

H. Kane lööb värava (2,55 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad kohtuvad Premier League’is 60. korda: Manchester United on kogunud 37 võitu, Tottenham ainult kümme.
  • Man Utd on kodus viimasest kaheksast liigamängust saanud viis võitu, kaks viiki ja ühe kaotuse.
  • Spurs on suutnud viimasest kolmest Old Traffordil käigust võtta kaks võitu.

Hirmsasti erinevaid kriise armastav United on jälle ühte end sisse mässinud, kuna derbimängule eelnes koduväljakul tehtud väravateta viik Watfordile ja tabeli neljas koht on hakanud peost libisema.

Ühele kriisile õnnestus sügisel vastata 3:0 võiduga Tottenhami üle. Kas ajalugu kordub?

Praegusel ajal ei tea küll kunagi, milline Unitedi sats platsile ilmub. Viimasel ajal on erinevad numbrid näidanud, et meeskonna ebastabiilsuse taga on lihtsalt kehv realiseerimine, aga eelmisel pühapäeval kasutati satsi esituse kirjeldamiseks palju sõna “häbiväärne” ja üldse mitte liialdatuna.

Isegi vahetusmehed ei raatsinud palli taga ajada, kui veel oli võimalus mängu muutust tuua ja kui uskuda mõnesid jutte, siis paar tegelast otsustasid üldse, et parem on mitte väljakule ilmuda. Cristiano Ronaldo oli mänguks järsku vigastatud ja Edinson Cavanile polevat samuti olnud meeltmööda see, mis plaaniga peatreener Ralf Rangnick mängule tahtis minna.

Tottenhamil pole lood viimasel ajal samuti ideaalsed olnud, kuna Antonio Conte kipub meediale segaseid signaale saatma, aga vähemalt on endale veidi hoogu nüüd kogutud kahe järjestikuse võiduga liigas.

Mängud Unitediga pole läbi aastate Londoni klubile üldse hästi istunud, aga viimastel hooaegadel on õnnestunud selles vastasseisus on numbreid märkimisväärselt parandada ja isegi Old Traffordilt punktide saamine on kujunenud justkui rutiinseks tööks. Viimase kolme hooajaga on võõrsilt Tottenhamile Unitedi vastu Premier League’i võite tulnud sama palju (2) kui kõigi (!) eelnevate aastatega kokku.

Esimene panus – Mõlemad skoorivad 2. poolajal. Need meeskonnad on terve hooaja kimpus olnud sellega, et mängu alguses justkui ei saada end käima. Kohtumise edenedes on aga suudetud oma taset hästi tõsta ja see võiks lõpuks viia selleni, et pärast vaheaega suudavad mõlemad vähemalt korra palli võrku panna.

Teine panus – H. Kane lööb värava. Tottenhami esiründaja loodab laupäeval teha oma hooaja teise kolmemängulise väravaseeria. Vorm on selleks paljulubav, kuna ta on oma viimase 12 liigamänguga jõudnud üheksa tabamuseni.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad 2. poolajal (3,05 @ Coolbet)
  • H. Kane lööb värava (2,55 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 152€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds