Jälgi meid

Ennustusvihjed

Southampton vs. Newcastle United ennustusvihjed

Keset eurovuti nädalat jätkuvad mängud ka Premier League’is, kus vaja ära pidada vahepeal koroonaprobleemide tõttu edasilükatud kohtumisi. Ühes neist lähevad neljapäeval kokku kaks heas vormis olevat satsi, kui Southampton võõrustab Newcastle Unitedit. Kumb jääb peale?


Southampton vs. Newcastle

Neljapäev 10. Märts 2022
Algab: 21.30
Ülekanne: go3.tv

Kokku alla 4 hoiatuskaardi (2,16 @ Coolbet)

Newcastle’i võit või viik (1,86 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased kuus omavahelist kohtumist on neli korda lõppenud Newcastle’i võiduga ja korra on parem olnud Southampton.
  • Southampton on sel hooajal koduväljakul teeninud viis võitu, seitse viiki ja ühe kaotuse.
  • Newcastle on seitse mängu järjest löömatuna püsinud, võttes viis võitu.

Southamptonile on viimase 11 kohtumise peale kogunenud ainult kaks kaotust ja Newcastle on seitse mängu järjest täiesti kaotuseta. Viimaste nädalate põhjal on Harakad olnud isegi liiga üks parimas vormis olevatest satsidest, teenides viie vooru peale neli võitu.

Treenerivahetuse järel läks Newcastle’il omajagu aega, et oma mängus korrektuurid teha, aga jaanuaris saadi mängijateturult mitu head täiendust ja Eddie Howe’ on lõpuks saanud asjad suurepäraselt jooksma.

Seejuures ei ole klubi talvine suurim täiendus Bruno Guimaraes isegi veel meeskonda sulandunud, saades minuteid ainult pingi pealt.

Üks Southamptoni viimase aja harvadest kaotustest tuli läinud nädalavahetusel Aston Villa vastu ja 0:4 tulemusega mängus midagi ilusat ei olnud, aga tegu oli võõrsilkohtumisega.

Koduväljakul on Pühakud sel hooajal mänginud suurepäraselt ja neljapäeval loodetakse 11. mängu järjest oma fännide ees kaotust vältida.

Tabelis on Southampton teinud väga suure tõusu ja selle muudab eriti muljetavaldavaks tõsiasi, et vahepeal läks meeskond lausa 13 mängu järjest ilma puhta paberita.

Esimene panus – Kokku alla 4 hoiatuskaardi. Newcastle on olnud üks enim kaarte teenivatest meeskondadest, aga viimaste nädalatega on numbrid kõvasti kukkunud ja on olnud isegi mitu kohtumist, kus ainult ühega piirdutakse. Southampton on hooaja peale teeninud keskmiselt alla kahe (1.78) kaardi mängu peale.

Teine panus – Newcastle’i võit või viik. Southampton on tõusnud meeskonnaks, keda nende endi koduhoovil väga raske alistada, aga ega meeskond ise ka just väga tihti ei võidutse. Newcastle’il on enesekindlus praegu laes ja see võiks aidata kaotusteta seeriat veel pikendada.

Meie valikud:

  • Kokku alla 4 hoiatuskaardi (2,16 @ Coolbet)
  • Newcastle’i võit või viik (1,86 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 108€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds