Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs. Leicester City ennustusvihjed

Premier League’i nädalavahetusele paneb punkti põnevuskohtumine Arsenali ja Leicester City vahel, kes mõlemad viimaste nädalatega oma mängu käima saanud. Kumb jätkab head seeriat ka 29. voorus?


Arsenal vs. Leicester

Pühapäev 13. Märts 2022
Algab: 18.30
Ülekanne: TV3 Sport

Leicester saab enim hoiatuskaarte (2,12 @ Coolbet)

Arsenal üle 2 värava (2,01 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased kuus omavahelist liiga kohtumist on kolm korda lõppenud Leicesteri võiduga, Arsenal on peale jäänud kaks korda.
  • Arsenal on võitnud kaheksa oma viimasest kümnest liigamängust.
  • Leicester loodab liigas jõuda oma hooaja esimese kolmemängulise võiduseeriani.

Arsenalil olid alles masendavad ajad, kui uut aastat alustati kõikide sarjade peale neljamängulise väravapõuaga, kuid meeskond on sellest hästi kosunud ja loodab nüüd võtta oma viienda järjestikuse võidu.

Kui võtta arvesse kohtumised Euroopa Konverentsiliigast, siis sihib Leicester samuti viiendat järjestikust võitu. Kogu hooaeg on Rebaste jaoks paras kannatuste rada olnud, aga nüüd on leitud mingisugunegi stabiilsus. Tõsi, edasi tuleb tõestada, et ka ilma Jamie Vardyta võib meeskond pikema perioodi vältel hästi esineda.

Vardy oli vahepeal pikalt reievigastusega audis ja on nüüd jäänud ravima põlvetraumat. Ta on suutnud tänavu liigas kaasa mängida ainult 18 kohtumises ja ilmselgelt oleks Leicester paremal tabelipositsioonil, kui meeskonna esiründaja püsinuks kogu aasta tervena.

Leicesteril on kaitses samuti pidevalt olnud vigastusprobleemid ning pühapäevasele mängule minnakse ilma Timothy Castagne, Jonny Evansi, Ryan Bertrandi ja Ricardo Pereirata. Kahtluse all on Wesley Fofana osalemine.

Arsenalil on ainus mure seoses Takehiro Tomiyasuga. Emile Smith Rowe on koroonaviiruse küüsis olnud, kuid peaks mänguvalmis olema.

Kahurimehed on supervormis ja mänginud end isegi esikolmiku konkurentsi, aga Leicester on tõestanud, et olenemata olukorrast suudetakse kõigile hambaid näidata ning kui mänguliselt asjad välja ei tule, siis lahinguks ollakse küll valmis.

Esimene panus – Leicester saab enim hoiatuskaarte. Arsenalil on distsipliiniga probleem olnud ja aasta alguses oli isegi märkimisväärselt pikk seeria, kus punaseid kaarte saadi rohkem kui väravaid. Pärast seda on nüüd maha rahunetud ja eks mängijatele on ka märku antud, et tuleb ennest paremini kontrollida. Leicester üldjuhul palju kaarte ei saa, aga ees ootab suur musta töö tegemine ja see võib lõpuks viia päris mitme hoiatuseni.

Teine panus – Arsenal üle 2 värava. Meeskond on pärast oma kohutavat nulliseeriat saanud väravad hästi voolama ja vastu tuleb sats, kes kogu hooaja peale ainult neljas võõrsil peetud mängu lubanud endale vähem kui kaks lüüa.

Meie valikud:

  • Leicester saab enim hoiatuskaarte (2,12 @ Coolbet)
  • Arsenal üle 2 värava (2,01 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 106€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds