Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Burnley ennustusvihjed

Premier League’i 20. voor lõppeb Old Traffordil, kus Manchester United võõrustab Burnleyt. Punased Kuradid tegid oma eelmises kohtumises Newcastle’i vastu väga nigela esituse. Kas seekord läheb paremini?


Man Utd vs. Burnley

Neljapäev 30. Detsember 2021
Algab: 22.15
Ülekanne: go3.tv

Man Utd lööb värava mõlemal poolajal (2,18 @ Coolbet)

E. Cavani lööb värava (2,12 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimases 13 omavahelises kohtumises on olnud ainult üks Burnley võit.
  • Man Utd on viimase 13 koduse liigakohtumisega teinud ainult ühe nullimängu.
  • Burnley on sel hooajal teeninud ühe võidu, kaheksa viiki ja kuus kaotust.

Unitedi mängijad tegelesid Newcastle vastu mängimise asemel rohkem vingumisega ja näib, et esialgne positiivne treenerivahetusejärgne meeleolu on nüüdseks täielikult nullitud.

Ralf Rangnick alustas meeskonna juures suurepäraselt, kui tema esimeses kohtumises tehti Crystal Palace’i vastu väga võimsad esimesed pool tundi, aga see oli justkui mingisugune hetkeline sähvatus.

Rangnicku teises mängus saadi vaevu Norwichist jagu ja Newcastle’i vastu polnud üldse kaugel kaotus. Need kaks on liiga halvimad satsid ja nende vastu näidatu on kindlasti Unitedi fännid väga murelikuks teinud.

Burnley on tagantpoolt kolmas ja kui nüüd Rangnicku meeskond endiselt hoogu üles ei saa, eriti veel kodupubliku ees, siis on asjalood ikka päris hapud.

Burnleyl on järjepanu mitu kohtumist ära jäänud ja meeskond teeb neljapäeval oma esimese mängu pärast 12. detsembrit.

Vaadates, kuidas meeskonnad oma viimasel ajal koroonapausidelt naasnud, siis ei ole seis Sean Dyche’i meeskonna jaoks just paljulubav.

Puhkeaeg on hea olnud, kuid selle tõttu on oma mängu leidmine raskendatud ja Old Trafford ei ole koht, kus väikesemad meeskonnad saavad endale lubada alla oma võimete esinemist.

Esimene panus – Man Utd lööb värava mõlemal poolajal. Unitedil ei ole asjad ilusad olnud viimastes mängudes, aga Rangnick on teatanud, et trennis on kõik jooksnud suurepäraselt ja tema jaoks oli esmaspäevane esitus suur üllatus. Viimased mängud on ka võõrsilmatšid olnud. Kodus peaks United end palju mugavamalt tundma.

Teine panus – E. Cavani lööb värava. Uruguay vanameister oli Newcastle’i vastu päästeingliks ja tal on nüüd värav kirjas järjestikustest mängudest. Kui teised loivavad väljakul, siis tema on alati äksi täis ja see võiks Rangnickule olla piisavalt sümpaatne, et Cavani algkoosseisu edutada. Värava ees on ta alati üliohtlik, kui saab piiavalt mänguaega.

Meie valikud:

  • Man Utd lööb värava mõlemal poolajal (2,18 @ Coolbet)
  • E. Cavani lööb värava (2,12 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 109€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds