Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs. Manchester City ennustusvihjed

Premier League’is algab uus aasta kohe ühe suure vastasseisuga, kui Arsenal võõrustab Manchester Cityt. Omavahel põrkuvad kaks võiduseeriat ja üks neist kindlasti edasi ei ela. Kumb jääb üle pika aja võidurõõmust ilma?


Arsenal vs. Man City

Laupäev 1. Jaanuar 2022
Algab: 14.30
Ülekanne: TV3 Sport

Enim väravaid 2. poolajal (2,15 @ Coolbet)

Man City üle 2 värava (1,96 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Man City on viimasest 12-st omavahelisest mängust võitnud tervelt 11.
  • Arsenal ei ole pärast tänavust esimest mängu kodus enam kordagi kaotanud.
  • Man Cityl on võõrsil käsil kuuemänguline võiduseeria.

Arsenal on võitnud neli järjestikust liigamängu ja Man City lööb uue aasta lahti lausa kümnemängulise võitude jadaga.

Kokku on City on tänavu punkte ära andnud ainult neli korda ja enamus ajast on asjadest jäetud ikka väga kerge mulje. Nii oli ka selle hooaja esimeses Arsenali vastu peetud mängus, mis võideti 5:0.

Allajäämine Cityle oli Arsenali jaoks üks kolmest kaotusest, millega hooaega alustati, aga selle järel on Mikel Arteta plaanid hakanud üsna hästi välja tulema.

Vahepeal tabas küll Kahurimehi väikene tagasilöök, aga alavormile on vastatud suurepärase võitude seeriaga, mille jooksul on löödud 19 väravat ja endale lastud ainult üks.

Noor meeskond on kõvasti enesekindlust kogunud ja nüüd on vaja vigadest õppida. Arsenali kena hooaja alguse seeria lõppes 0:4 kaotusega Liverpoolile. Sellest jäi mulje, et päris tipptasemest ollakse veel kaugel, aga laupäeval on hea võimalus tõestada vastupidist.

Esimene panus – Enim väravaid 2. poolajal. City on igatepidi võimas ja selle sekka kuuluvad ka esimese poolaja numbrid. Terve hooaja peale on lubatud avapoolajal lüüa endale ainult üks värava. Meeskond suudab suurepäraselt mängu kontrollida ja vastastel kipub väga vähe rõõmu olema.

Teine panus – Man City üle 2 värava. City on oma praeguse võiduseeria käigus vähema kui kahe väravaga leppinud ainult kaks korda ja oma hooaja keskmine saak on tänaseks viidud 2,55 värava peale.

Meie valikud:

  • Enim väravaid 2. poolajal (2,15 @ Coolbet)
  • Man City üle 2 värava  (1,96 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 107€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds