Jälgi meid

Jalgpall

Karm kriitika: Manchester Unitedi legend nimetas meeskonna mängijaid vingukottideks

Manchester United naasis koroonapausilt 1:1 viigiga Newcastle Unitedi vastu mängus, kus Punastel Kuraditel väga vähe õnnestumisi oli. Klubi legend Gary Neville oli nähtuga väga rahulolematu ja nimetas Unitedi mängijaid isegi vingukottideks.

United sai viigi kätte tänu pingilt sekkunud Edison Cavani 71. minuti väravale. Peatreener Ralf Rangnick tegi vaheajal kohe kaks vahetust korraga, olles näinud oma meeskonnalt esimese 45 minuti jooksul väga nigelat esitust.

“Nad ei ole meeskondlikult mitte ühtegi asja õigesti teinud ja mitte ükski mängija ei saa riietusruumi minnes öelda, et nad said oma tööga hästi hakkama,” rääkis Neville poolajal Sky Sportsi stuudios.

“Nad vinguvad teineteisega! Nad on vingukotid! Vaadake, kuidas nad väljakul käituvad – käed üleval, vingudes iga asja peale. Nad olid esimesel poolajal šokeerivalt halvad. Nende tõttu vallandati eelmine peatreener! Ralf Rangnick kinga ei saa, ta on ainult mõned nädalad nende mängijatega töötanud, aga nende tõttu kaotavad veel paljud peatreenerid oma töö, kui nad niimoodi jätkavad.”

Viik viis Unitedi 28 punkti peale, mis annab meeskonnale Premier League’i tabelis 7. koha.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds