Jälgi meid

Ennustusvihjed

Brentford vs. Manchester City ennustusvihjed

Hirmsasse hoogu tõusnud Manchester Cityle visatakse Premier League’i järgmisena ette Brentford. Pep Guardiola meeskond on võitnud üheksa järjestikust matši koguskooriga 30:6. Kas lammutustöö jätkub kolmapäeva õhtul?


Brentford vs. Man City

Kolmapäev 29. Detsember 2021
Algab: 22.15
Ülekanne: TV3 Sport

Kokku üle 3,5 värava (2,25 @ Coolbet)

Man City -2 Aasia händikäp (1,85 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Man City on 35 võiduga teinud Inglismaa kõrgliiga ühe kalendriaasta rekordi.
  • Brentford on pärast kolme järjestikust kaotust võitnud kodus kaks matši jutti.
  • Man City on tänavu võõrsil punkte kaotanud ainult kahes kohtumises.

Paljud räägivad endiselt sellest, kuidas Cityl pole ründajat, aga meeskonnal voolavad väravad sellele vaatamata erakordse hooga. Pühapäeval tuli neid Leicesteri vastu isegi sedamoodi, et esimese 25 minutiga oli neid kirjas neli.

Lõpuks sai Guardiola meeskond Rebaste vastu 6:3 võidu ja see tähendab, et meeskond on oma viimased kolm mängu võitnud nüüd kokkuvõttes skooriga 17:3. Sellise satsi maha jahutamiseks on vaja mingisugust imetrikki.

Brentfordi peatreener Thomas Frank on oma meeskonna juures teinud igasugu trikke, mis väikeklubi tänaseks kõrgliigasse välja toonud, aga kolmapäevane aps saab olema väga suur.

Kodus on küll Lääne-Londoni sats suutnud tänavu kimbutada nii Liverpooli kui Chelsea’it. kuid seda ajal, mil meeskonna mäng oli väga hästi jooksmas.

Pühapäevases 0:2 kaotuses Brightoni vastu jäi pärast üsna positiivset algust särtsust kõvasti puudu ja tagatipuks sai vigastada veel ka üks meeskonna võtmemängijatest Bryan Mbeumo.

Vigaseid mehi on Frankil tänaseks juba nii palju, et neist võiks eraldi koosseisu kokku panna. Juba parimas rivistuses oleks Brentfordil tiitlikaitsja vastu üliraske ja praeguses olukorras mängule minemine võib lõppeda tõelise õudusega.

Esimene panus – Kokku üle 3,5 värava. City on järjepanu selle panuse viimastes mängudes üksi ära võitnud ja samal ajal peaks kodupublik julgustama ka Brentfordi ründama. Leicesteri mängus olid Guardiola mehed kohati kaitses lohakad, mis viis järsku kolme kiire vastase väravani.

Teine panus – Man City -2 Aasia händikäp. Suured võidud on saanud City puhul normiks ja kõik viitab sellele, et oma superaasta viimasest mängust saadakse ka selge triumfiga kolm punkti kirja. Meeskonnal on ka praeguse perioodi kohta ebatüüpiliselt palju aega kohtumiseks valmistuda.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3,5 värava (2,25 @ Coolbet)
  • Man City -2 Aasia händikäp (1,85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 112€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds