Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Atletico Madrid ennustusvihjed

Meistrite liiga veerandfinaalide piletite jagamine jätkub ja teisipäeval asuvad Old Traffordil selle eest omavahel võitlema Manchester United ja Atletico Madrid. Esimene kohtumine Madridis mängiti 1:1 viiki. Kumb suudab korduskohtumises kaalukausi enda poolele kallutada?


Man Utd vs. Atletico Madrid

Teisipäev 15. Märts 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Man Utd üle 1,5 värava (2,49 @ Coolbet)

C. Ronaldo lööb värava (2,90 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kolme senise omavahelise kohtumise peale ei ole Man Utd saanud mitte ühtegi võitu, pääsedes kaks korda viigiga.
  • Man Utd on kodus Hispaania klubide vastu välja mänginud 11 võitu, 12 viiki ja kuus kaotust.
  • Atleticol on käsil viiemänguline kaotusteta seeria (neli võitu, üks viik).

Avakohtumises oli kaalukauss selgelt Atletico poolel, aga pärast Joao Felixi varajast väravat ei suudetud endale teist tabamust lisada ja kümme minutit enne lõppu nõelas Anthony Elanga viigiväravaga.

Unitedi jaoks algas Madridis peetud kohtumisega kolmemänguline võiduta seeria, kuid nädalavahetusel suudeti sellele punkt panna, kui Cristiano Ronaldo Tottenhami vastu ajalugu tegi.

Kõik on vähemalt korraks Old Traffordil jälle ilus, aga kui kaua see kestab? Laupäevane esitus ei olnud just eriti veenev ja Spurs võis tunda suurt pettumust, et sellest mängust mitte midagi kätte ei saadud.

Atletico pidas oma liigamängu ära juba reede õhtul ja seal saadi koduplatsil 2:1 võit Cadizi üle. Meeskond on kõikide sarjade peale viis mängu löömatuna püsinud ja see tähistab pärast septembrit Atleti pikimat kaotusteta seeriat.

Diego Simeone hoolealused on teinud väga ebastabiilse hooaja ja see senine kulgemine täitsa meenutab seda, mida teisipäevane vastane on teinud. Atleticol on sarnaselt Unitedile mitu kriisi olnud ja neist kõige sügavam tuli detsembris, mil Simeone käe alla esimest korda La Ligas neli mängu järjest kaotati.

Arvestades, mis näoga mõlemad satsid tänavu on olnud, siis on väga keeruline prognoosida, milliseks teisipäevane matš kujuneb. Neutraalsete jalgpallisõprade jaoks on see aga kindlasti hea uudis, kuna terve mäng võib seetõttu olla täis ootamatusi ja draamat.

Esimene panus – Man Utd üle 1,5 värava. Unitedi kaitsemäng on väga kehva kvaliteediga ja tõenäoliselt vajab meeskond edasipääsuks rohkem kui ühte väravat. Atletico on viimasel ajal suutnud hästi kahe laskmist vältida, aga kogu hooaja jooksul on seda siiski üsna stabiilselt juhtunud. Hooaeg läheneb lõpule ja Jan Oblaki tõrjete efektiivsus La Ligas on jätkuvalt 54,4 protsenti.

Teine panus – C. Ronaldo lööb värava. Endine Unitedi kapten Roy Keane märkis hästi pärast laupäevast matši, et Ronaldo oli justkui kurjaks aetud erinevate viimase aja juttudega, mis teda mustanud ja kuri Ronaldo on vastastele halb uudis – Spurs sai seda ka kogeda. Avamängus ta sihile ei jõudnud, aga alates 2019/20 hooaja algusest on Meistrite liigas Ronaldo ainult kaks korda järjestikustes mängudes väravata jäänud.

Meie valikud:

  • Man Utd üle 1,5 värava (2,49 @ Coolbet)
  • C. Ronaldo lööb värava (2,90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 124€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds