Jälgi meid

Ennustusvihjed

Paide Linnameeskond vs. FC Flora ennustusvihjed

Premium liigat kahe võiduga alustanud FC Flora paneb end järgmisena proovile Paide Linnameeskonna vastu, kes eelmises voorus väga valusa kaotuse sai. Kas florakate võiduseeria jätkub või suudavad paidelased kodus võimutseda?


Paide vs. FC Flora

Pühapäev 13. Märts 2022
Algab: 17.15
Ülekanne: ETV2

Mõlemad skoorivad 2. poolajal (2,57 @ Coolbet)

Flora võit (1,73 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskondade neli omavahelist liigakohtumist tõid eelmisel hooajal kolm viiki ja ühe Flora võidu.
  • Paide on viimase 11 koduse liigamängu peale saanud ainult kaks kaotust.
  • Floral on Premium liigas viimasest kümnest kohtumisest jäänud võitmata ainult kaks.

Paide alustas hooaega rahuliku 3:1 võiduga Pärnu Vapruse üle, aga pidi seejärel teises voorus kohe punkte ära andma, kui Nõmme Kalju 87. minutil 3:2 võiduväravaga nõelas.

Paidekad tegid suure töö ära kaks korda kaotusseisust välja tulemisega, kuid peatreener Karel Voolaid märkis pärast mängu, et viigiga ei tahetud leppida ja risk seekord end ei õigustanud.

Kindlasti ei kõlba suurte ambitsioonidega Paidele mängida ka Floraga niisama viik välja. Parimaks saamiseks tuleb parimatest jagu saada.

Flora on enne kolmandat vooru järjepanu kolkinud Tartu Tammekat ja Tallinna Kalevit. Väravate vahe on kahe mängu järel 11:1.

Sellest nädalast on Jürgen Henni meeskonnal all ka 2:0 võit karikasarjast vana rivaali FCI Levadia üle.

Rohevalged võivad hooaja algusega ülirahul olla ja olles järjepanu positiivseid tulemusi korjanud, siis läheb meeskond Paidesse kindlasti väga hea enesekindlusega.

Esimene panus – Mõlemad skoorivad 2. poolajal. Koefitsiendid näitavad, et sellest kohtumisest oodatakse suure skooriga mängu ja enamjaolt lüüakse jalgpallis väravaid teisel poolajal. Voolaid tundub olevat hooajale peale tulnud üsna ulja suhtumisega ning see ainult soosib lahtist ja ründavat jalgpalli.

Teine panus – Flora võit. Meeskond on teinud hooajale muljetavaldava alguse ja nende vastu on võimatu panustada. Paide suutis selles vastasseisus mullu hästi hambaid näidata, aga mullune suurim sangar ja väravakütt Henri Anier on omadega nüüd Aasias ning see on meeskonna nõrgemaks muutnud.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad 2. poolajal (2,57 @ Coolbet)
  • Flora võit (1,73 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 128€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds