Jälgi meid

Ennustusvihjed

Juventus vs. Villarreal ennustusvihjed

Kolm nädalat tagasi omavahel 1:1 viigi välja mänginud Juventus ja Villarreal peavad kolmapäeval lõplikult selgeks tegema, kes neist ikkagi on parem. Kaalul on koht Meistrite liiga veerandfinaalis. Kumb selle endale haarab?  


Juventus vs. Villarreal

Kolmapäev 16. Märts 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Mõlemad meeskonnad löövad värava (2,03 @ Coolbet)

Juventuse võit (1,95 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kodus mängides on Juventus Hispaania klubi vastu 17 võidu kõrvale saanud ainult neli kaotust.
  • Juve ei ole juba alates 30. novembrist ühtegi normaalajaga kaotust saanud (14 võitu, seitse viiki).
  • Villarreali Itaalias peetud mängude saldo on kaks võitu, neli viiki ja viis kaotust.

Meeskonnad pakkusid esimeses kohtumises väga intensiivse ja vaatemängulise partii ning võib arvata, et teine matš tuleb samasugune. Selge eelis peaks aga samas olema Juventusel.

Vana Daam on saanud end viimaste kuudega suurepäraselt käima ja asjad on isegi nii hästi jooksnud, et lausa Alvaro Morata on hakanud väravaid lööma. Meeskond on puudust tundnud stabiilsest väravalööjast ja Dušan Vlahovicil on käsil veel sisseelamisperiood ning iga mehe panus on väga oluline.

Juve on võitnud eurosarjades 12 15-st vastasseisust, kus avamäng on võõrsil viigistatud ja meeskonna praegune mänguvorm lubab seda, et need numbrid lähevad kolmepäeval veelgi ilusamaks.

Villarreali vormil ei ole ka väga viga midagi, kui viimase kümne mängu peale on ainult kaks kaotust kogunenud, aga võite on ka ainult viis ja vaid korra on suudetud järjestikused matšid võita. Juve vastu üritatakse selleni uuesti jõuda pärast seda, kui Dani Parejo laupäeval Celta Vigo vastu 1:0 võidu tõi.

Parejo skooris ka Juventuse vastu ja Villarreal on pidanud väravaid pikemat aega meeskondlikult laiali jagama, kuna esiründaja Gerard Moreno on olnud säärevigastusega audis. Teda üritatakse iga hinna eest kolmapäevaks mängukorda saada, aga see pole kaugeltki garanteeritud. Omaette küsimus on ka see, mis vormis Hispaania koondislane on pärast rohkem kui kuu aega kestnud mängupausi.

Esimene panus – Mõlemad meeskonnad löövad värava. Juventus on suurepärases vormis, aga nullimängudega meeskonnal kõige paremad lood ei ole. Villarreal on terve hooaja vältel väga resultatiivselt tegutsenud ja nulli peale jäämisi on olnud ainult mõned üksikud.

Teine panus – Juventuse võit. Juvel on tsipakene rohkem kvaliteeti ja aitama peaks ka kodupublik. Viimase kümne oma fännide ees peetud kohtumise jooksul on võiduta jäädud ainult kaks korda ja Meistrite liigas on viimasest 11-st kodumatšist võitmata jäänud vaid üks.

Meie valikud:

  • Mõlemad meeskonnad löövad värava (2,03 @ Coolbet)
  • Juventuse võit (1,95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 101€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds