Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs. Tottenham Hotspur ennustusvihjed

Võimsas hoos olev Manchester City saab järgmisena maiustada Tottenham Hotspuri kallal. Spurs võtab kohtumisele kaasa tervelt kolmemängulise kaotuste jada. Kas Antonio Conte leiab variandi, kuidas allakäigutrepilt pääseda?


Man City vs. Tottenham

Laupäev 19. Veebruar 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: TV3 Sport

R. Mahrez lööb värava (2,30 @ Coolbet)

Man City skoorib mõlemal poolajal (1,95 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on viimasest 12-st omavahelisest mängust viigistanud vaid ühe.
  • Man City on koduplatsil võitnud kümme matši järjest koguskooriga 32:7.
  • Antonio Conte ja Pep Guardiola on neli korda omavahel kohtunud, mõlemal on kaks võitu.

Conte on pärast 2009. aastat esimest korda oma meeskonnaga liigas sattunud kolme järjestikuse kaotuse otsa ja arvestades laupäevast vastast, siis võimalused selle seeria pikenemiseks on väga suured.

Itaallasel on üsna ootamatult asjad koost lagunenud, kuigi ei saa öelda, et seda ei olnud tulemas. Viimane liigas saadud võit tuli ainult tänu Steven Bergwijni imelisele lisaminutite tööle ja sellele eelnenud võit Watfordi üle sündis samuti üleajal.

Võttes arvesse ka kõiki eelmisel kuul tehtud õnnetuid esitusi Chelsea vastu, siis tundub, et tegelikult on Tottenham tipptasemest tõesti nii kaugel nagu Conte on palju rääkinud, ehkki tabeliseis vihjab sellele, et on reaalne võimalus konkureerida Meistrite liiga kohtade peale.

Cityle valmistas Southampton hiljuti peavalu, aga nende vastu tehtud 1:1 viik on 15 vooru peale ainus kohtumine, kus punkte kaotatud. Meeskond on lihtsalt halastamatu ega lase end mitte millestki häirida.

Laupäeval võib City meestel tapjainstinkti isegi rohkem olla kui tavaliselt, kuna Spurs suutis hooaja esimese omavahelise mängu võita. Teist lüüasaamist oleks väga raske alla neelata, eriti kuna alles paar aastat tagasi suutis Londoni klubi Pep Guardiola hoolealustest järjestikustes mängudes jagu saada.

Esimene panus – R. Mahrez lööb värava. Alžeerlane on 17 tabamusega City tänavune parim väravakütt ja viimasel ajal on temalt neid tulnud eriti palju. Eelmise vooru 4:0 võit Norwichi üle on Mahrezi viimase üheksa mängu peale ainus kohtumine, kus ta pole väravani jõudnud.

Teine panus – Man City skoorib mõlemal poolajal. Meeskonna viimase 15 liigamängu peale on see panus võitnud kümme korda. Tottenham oli Conte esimestel nädalatel kaitses tugev, aga nüüd on kaheksa mängu järjest puhta paberita mindud ja Etihadilt on ka sellega pääsemine üliraske.

Meie valikud:

  • R. Mahrez lööb värava (2,30 @ Coolbet)
  • Man City skoorib mõlemal poolajal (1,95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 115€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds