Jälgi meid

Ennustusvihjed

Crystal Palace vs. Chelsea ennustusvihjed

Maailmameister Chelsea on laupäeval lõpuks jälle Premier League’is platsil tagasi ja saab esimese asjana teravust proovida derbis Crystal Palace’iga. Kas Sinised kirjutavad kolm punkti taas tabelisse või ollakse veel karikavõidu pohmelli mõju all?


Crystal Palace vs. Chelsea

Laupäev 19. Veebruar 2022
Algab: 17.00
Ülekanne: TV3 Sport

Poolaeg/Täisaeg Chelsea/Chelsea (2,69 @ Coolbet)

Chelsea üle 1,5 värava (1,88 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on Premier League’is kohtunud 25 korda: Chelsea’il on 19 võitu, Palace’il neli.
  • Palace on viis mängu järjest võiduta jäänud.
  • Chelsea on Premier League’is viimasest 15-st saaval olnud punktist võtnud ainult kuus.

Võiduta lõpetamine oleks Chelsea jaoks selles vastasseisus väga harjumatu, kuna Premier League’s on seda 25 mängu peale juhtunud ainult kuus korda. Selle hooaja esimene kohtumine võideti väga kergelt 3:0.

Augustis tulnud võit märgib Chelsea jaoks juba kaheksandat järjestikust triumfi Crystal Palace’i üle ja üheksandaks tundub samuti soodne pinnas olevat.

Siniste mänguvorm ei ole liigas hea olnud, aga eelmises kohtumises alistati Tottenham 2:0 ja riietusruumis peaks tunne jälle päris hea olema, kui järjekordne karikas on auhinnakappi pandud.

Külaliste tööd lihtsustab siin ka see, et mängus ei saa kaasa lüüa üks Palace’i kõige tähtsamatest tegelastest Conor Gallagher, kes on Chelsea’ist laenul. 22-aastane poolkaitsja on meeskonna parim väravakütt ja lisades seitsmele tabamusele kolm söötu, saab öelda, et Gallagher on olnud osaline sisuliselt kolmandikus Palace’i väravatest (32).

Tõsiasi on ka see, et kui Patrick Vieira meeskond alustas hooaega üsna muljetavaldavalt, siis talvekuud on möödunud satsil päris raskelt ja viimasel ajal pole hammas hakanud isegi liiga nõrgimate sekka kuuluvate Norwichi ja Brentfordi peale.

Esimene panus – Poolaeg/Täisaeg Chelsea/Chelsea. Tahaks uskuda, et maailmameistrid on pärast suur triumfi ja pikka pausi liigas kõvasti hakkamist täis ning tõmbavad kohe esimeste minutitega vurri käima. Palace on üks liiga nõrgimaid avapoolaja satse, kuna lihtsalt skoori ei õnnestu teha – 24 mängu peale 18 korda on esimese 45 minutiga nulli peale jäädud.

Teine panus – Chelsea üle 1,5 värava. Selhurst Parkil on viimaste külalistena käinud Liverpool ja West Ham, kes mõlemad löönud kolm väravat, ning ega Chelsea saa ometi neist kehvem olla. Palace mängib üsna lahtiselt ja nii jääb vastastele alati ruumi väravavõimaluste tekitamiseks.

Meie valikud:

  • Poolaeg/Täisaeg Chelsea/Chelsea (2,69 @ Coolbet)
  • Chelsea üle 1,5 värava (1,88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 134€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds