Liverpool vs. West Ham United ennustusvihjed

Värske liigakarikavõitja Liverpool naaseb laupäeval igapäevase leiva juurde ja läheb Premier League’i 28. voorus vastamisi West Hamiga, kellel hooaja esimeses matšis üllatuslikult kaotati. Kas luuavarrest tuleb jälle pauku või võtavad Punased siiski oma ära?

Liverpool vs. West Ham

Laupäev 5. Märts 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: TV3 Sport

Liverpool võidab ja mõlemad skoorivad (2,80 @ Coolbet)

Liverpool skoorib mõlemal poolajal (1,88 @ Coolbet)

• Liverpool oli enne novembrikuist kaotust selles vastasseisus normaalajaga 12 mängu kaotuseta.
  • Jürgen Kloppi meeskond on tänavu Anfieldil võtnud liigas 10 võitu ja kolm viiki.
  • West Ham on kaotanud vaid kaks oma viimasest üheksast liigamängust.

Hooaja esimene vastasseis algas Liverpooli jaoks kohe külmaduššiga, kui Alisson 4. minutil omaväravaga hakkama said. Sellele vastati poolaja lõpuminutitel Trent Alexander-Arnoldi ilusa karistuslöögiga ja tundus, et teise 45 minutiga mängitakse endale kena võit välja, aga läks siiski teisiti. Jarrod Bowen jagas kaks väravasöötu ja West Ham jäi lõpuks peale 3:2.

Haamrimehed sattusid pärast Liverpooli alistamist koheselt kriisi, kui kuue vooru peale tuli ainult üks võit, aga see võit oli Chelsea üle, millega tõestati järjekordselt oma võimekust konkureerida liiga tippudega.

David Moyesi mehed püsivad Meistrite liiga koha jahis ja võivad pärast mitmeid häid tulemusi Suure Kuuikuga kohtumistes minna Anfieldil platsile üsna enesekindlalt.

Kuna Liverpool tegeles eelmisel nädalavahetusel liigakarikaga, siis sai Manchester City edu nende ees jälle kuue punkti peale, aga Punastel on üks mäng varus ja võib öelda, et sisuliselt on vahe kolm silma. Meeskond on pärast kehvapoolset detsembrit näidanud hiilgavat mängu ja otse City kannul olemine on kindlasti suurepärane motivaator.

West Hami vastu võiks motivatsiooni pakkuda ka esimese matši kaotus. Ilma selleta võiks Man Cityt ja Liverpooli pidada juba virtuaalselt ühel pulgal istuvateks meeskondadeks. Cityt ootab pühapäeval Manchesteri derbi, seega saab Liverpool konkurendile survet peale keerata ja selle võimaluse peost laskmine oleks väga kurjast.

Esimene panus – Liverpool võidab ja mõlemad skoorivad. Punased on koduväljakul liigas kokku keevitanud kaheksamängulise võiduseeria ja terve hooaeg on mängitud üliresultatiivselt. West Hamil pole samuti resultatiivsusega probleeme olnud ja seni on neil ainult viies voorus värav jäänud löömata.

Teine panus – Liverpool skoorib mõlemal poolajal. Punased on 70 värav peal olles liiga resultatiivseim sats ja tabamused on peaaegu täpselt võrdselt mõlema poolaja peale ära jagatud – avapoolajal 34 väravat, teisel 36. West Ham on tublit hooaega tegemas, aga nulli hoidmisega on pidevalt probleeme olnud ja arvata võib, et Anfieldil jäädakse kohe mängu alguses surve alla.

• Liverpool võidab ja mõlemad skoorivad (2,80 @ Coolbet)
  • Liverpool skoorib mõlemal poolajal (1,88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 140€!