Jälgi meid

Ennustusvihjed

AS Roma vs. Atalanta ennustusvihjed

Jose Mourinho jätkab laupäeval oma AS Roma satsiga võitlust eurokoha nimel kõigi neutraalsete jalgpallisõprade ühe suurima lemmiku Atalanta vastu. Roomlased said hooaja esimesest vastasseisust suure 4:1 võidu. Kuidas läheb sel korral?


Roma vs. Atalanta

Laupäev 5. Märts 2022
Algab: 19.00
Ülekanne: Setanta Sports

Viik (3,50 @ Coolbet)

Roma enim nurgalööke (1,95 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Detsembris lõpetas Roma Atalanta vastu seitsmemängulise võiduta seeria.
  • Roma on liigas püsinud kuus mängu järjest kaotuseta.
  • Atalanta on kolmes oma viimases neljas võõrsilmängus nulli peale jäänud.

Omavahel kohtuvad tabeli viies ja kuues, seega on tegu otseste konkurentide lahinguga ja see loob pinnase üheks väga pingeliseks heitluseks. Eriti olukorras, kus Juventuse käes olev viimane Meistrite liiga koht ei ole üldse kaugel.

Roma läheb mängule peale vastandlike tunnetega. Osalt on juba ligi kaks kuud liigas kaotuseta püsitud, aga alles mängiti välja kolm järjestikust viiki ja seda vastastega, kelle peale oleks võinud hammas ikkagi hakata. Kaks neist mängudest olid veel kodumatšid ka.

Atalanta meeleolu ei ole samuti kindlasti kõige parem. Meeskond oli veel talve alguses suurepärases hoos, aga viimase üheksa vooru peale on teenitud ainult kaks võitu. Seejuures algas see kehv seeria just suure kaotusega Romale.

Kõige imelikum on Atalanta mõõna puhul olnud see, et tavaliselt väga resultatiivselt tegutseval satsil on järsku väravad otsa saanud. Oma eelmine matš küll võideti 4:0 Sampdoria vastu, kuid enne seda suudeti viie mängu peale sahistada ainult kaks korda.

Väga valusaks vigastushoobiks on osutunud esikahuri Duvan Zapata eemalejäämine ja üks Josip Ilicic kuluks ka kindlasti satsi ära. Sloveenia pallivõlur on võitlemas depressiooniga.

Roma on üsna hea tervise juures, aga põhistaar isiklikult – Mourinho – jääb kohtumisest kõrvale, kuna korjas endale hiljuti juhendamiskeelu.

Esimene panus – Viik. Romale on hirmsasti viigid hakanud meeldima ja Atalanta ei oska samal ajal võita. Kumbki ei taha oma otsesele konkurendile mitte midagi ära anda ja seega võib eeldada, et tuleb väga taktikaline lahing, kus proovitakse teineteise nullimiseks kõike teha.

Teine panus – Roma enim nurgalööke. Mourinho on vorminud oma satsist ühe Serie A parima nurgalööke teeniva meeskonna, kes samal ajal endale laseb neid kõige vähem. Atalanta üldjuhul teenib neid samuti palju, aga nende osas on vastasseis seekord ebamugav ja lisaks tegu võõrsilmänguga.

Meie valikud:

  • Viik (3,50 @ Coolbet)
  • Roma enim nurgalööke (1,95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 150€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds