Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Betis vs. Rayo Vallecano ennustusvihjed

Üle terve Euroopa peetakse sel nädalal karikamänge ja Hispaanias on olukord jõudnus selleni, et selgeks saavad finalistid. Ühe neist selgitavad neljapäeval omavahel välja Real Betis ja Rayo Vallecano, kellel kummalgi üldjuhul nii kaugele asja ei ole.


Real Betis vs. Rayo Vallecano

Neljapäev 3. Märts 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: go3.tv

Betis skoorib avapoolajal esimesena (2,06 @ Coolbet)

Betisi võit (1,80 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Betis on suutnud Rayo vastu kaheksa mängu järjest normaalajaga kaotust vältida.
  • Karikavõistlustel on Betis tervelt 14 mängu normaalaja kaotuseta püsinud.
  • Rayole on kõikide sarjade peale kogunenud viis järjestikust kaotust.

Betis on kahekordne varasem Copa del Rey võitja ja kaks korda on veel finaalis mängitud, aga viimati pääseti sinna 2005. aastal. Rayo on samal ajal üldse oma ajaloos teist korda poolfinaalis. Esimene üritus 1982. aastal lõppes kahe mängu peale 1:3 allajäämisega Sporting Gijonile.

Sel korral on Madridi satsil samuti keeruline end finaali murda, kuna eelmisel kuul kaotati avamäng Betisile kodupubliku ees 1:2. Alvaro Garcia viis meeskonna kohe mängu alguses juhtima, aga Betis pööras seisu lõpuks kindlalt ümber.

Sevilla meeskond on tänavu tegemas väga ilusat hooaega, kuna lisaks edukale kulgemisele karikavõistlustel ollakse ka La Ligas medalimängus ja Meistrite liiga kohtade jagamises sees ning Euroopa liigas on jõutud kaheksandikfinaali.

Eriti edukad on Betisi jaoks olnud viimased paar kuud. 2022. aasta algas küll kaotusega Celta Vigole, aga pärast seda on kõikide sarjade peale saadud üheksa võitu, kaks viiki ja kaks kaotust.

Rayo teekond on olnud vastupidine. Radamel Falcao möllas hooaja alguses ja tema väravate toel püsis meeskond esineliku kannul, aga nüüdseks on vajutud liigatabelis 12. kohale.

Samas võib Rayo jätkuvalt oma hooajaga rahul olla, kuna viimase viie aasta peale mängitakse kõrgliigas alles teist korda. Põhieesmärk on oma koht La Ligas säilitada ja edu karikavõistlustel oleks lihtsalt magus boonus.

Esimene panus – Betis skoorib avapoolajal esimesena. Betis on end sel hooajal Hispaanias tõestanud väga hea esimese poolaja satsina ja peaks kindlasti kodus domineerima. Rayo on seejuures La Liga kõige halvem esimese poolaja meeskond, seega võib arvata, et võõrustajad võtavad kohe kiirelt ohjad enda kätte.

Teine panus – Betisi võit. Rayo on kohutavas mänguvormis ega tundu seetõttu praegusel hetkel olevat üllatusvõimeline. Betis lammutab samal ajal igal rindel ja on näidanud väga head minekut.

Meie valikud:

  • Betis skoorib avapoolajal esimesena (2,06 @ Coolbet)
  • Betisi võit (1,80 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 103€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds